En İyi Araba Yarışları
Araba yarışı tutkunları buraya.!Araba yarışı tutkunlarına özel en iyi araba yarışlarını sizler için araştırdık.Bu liste tutku ve macera arayanlar için mükemmel bir seçenek.İyi yarışlar şimdiden.

1. Driver: San Francisco

Driver: San Francisco

Her çarşı yarışçısı bu oyun kadar havalı olmalı. Steve McQueen sayısallaştırılmış ve bir videogame haline getirilmiş olsaydı,adı  Driver San Francisco olurdu şüphesiz ki.Sürücü: SF, farklı çağlardan etkilenen arabalar ve özellikler taşırken, her şeye 70'li yıllar bakış açısıyla yaklaşıyor. Amerikan kasını, kükreyen motorları, sızlanan lastikleri ve San Francisco'nun inanılmaz dik yokuşlarını ve eğri,engebeli  yollarını sever. Herhangi bir yarış oyununun en büyük film müziklerine ve en iyi olay çeşitliliğine sahip olabilirsiniz bu oyunla.Aynı zamanda bu türün en yeni sahnelerine sahiptir. Tek bir araca bağlı olmak yerine, bir düğmeye basarak aracınızdaki diğer araçlarla rahatça değiştirebilirsiniz. Pek çok ırkta, bittiğiniz araba sizinle birlikte başlamış olamaz ve araba kovalamaca da trafikte, muhaliflerle uğraşmak için çeşitli otomotiv türleri üreten bir kişiyle teleport yapmayı hızlı bir şekilde öğreneceksiniz. İyi oyunlar.

2. The best PC racing simulations F1 2016

The best PC racing simulations  F1 2016

F1 hayranları, Codemasters'ın lisanslı F1 IP'sini yoluna koymaları için 2013'ten beri uzun süre beklemek zorunda kaldı. F1 2015'ün gözden geçirilmiş elleme fiziği ve genel sadakatte istikrarlı bir artış gibi yol boyunca parlaklık anları vardı, ancak yalnızca F1 2016'nın piyasaya sürülmesiyle birlikte stüdyoların sözlerini yerine getirdiğini görüyoruz. Aslında, 2010'da geriye düzenlenen bir vaatti: şoför ol, hayatını yaşa.Basitçe ifade etmek gerekirse, şimdiye kadarki en eksiksiz ve  ilgi çekici bir modudur. F1 2015'e kıyasla bir varil içinde balık atmak, bu modu tamamıyla dışarı attı, ama yine de etkileyiciydi. Performansınız yetersiz kaldıysa, sürücünüzü tamamen kaybedebilirsiniz ve bu yelpazenin diğer ucunda, 2016 Sauber gibi yalın bir mobil şıkkının orta oturum testleri ve yükseltme sistemi aracılığıyla gerçekten rekabetçi seviyelere yükselmesini mümkün kılabilirsiniz.Gerçekten fark yaratan sanal ve gerçek emniyet arabaları. Müthiş havalı ve ardından gelen etkisi. Şaşırtıcı derecede sağlam bir zaman  modu. Özelleştirilebilir kasklar,tüm bu küçük ayrıntılar, Codemasters'ın bu spor hakkında gerçekten çok önemli olduğunu bilmenizi sağlamak için bir örnek teşkil edebilir.İyi oyunlar.

3. Race: Injection

Race: Injection

SimBin'den bir şey almadan harika simülasyon yarışlarının bir listesini bir araya getiremezsiniz. Stüdyo şüpheli ücretsiz oyun RaceRoom Yarış Deneyimi ile bir miktar yolunu kaybetmiş gibi görünse de, SimBin 2000'lerin ortasında simalı da yarışıyordu. Yarış: Enjeksiyon, GTR serisi ve Yarış 07 ile gerçekleştirdikleri her şeyi birleştiren papaz oyunudur.Ayrı ayrı uğraş getirmeden tek bir oyunla herşey demek.Bunlar zor oyunlar, ancak World Touring Car Cup'ın yarış modifiyeli sedanları, ciddi yarışa geçişinizi kolaylaştırır. Hatta bir yarış Honda Accord bile WTCC'nin biraz daha yönetilebilir hızı ve zorluğu , parçaları ve SimBin'in mükemmel fiziğini öğrenmek için harika bir yerdir.Ancak kas arabaları, dayanıklılık araçları ve açık tekerlekli yarışçılar bu paketti seçebiliyorlar, hepsi muhteşem bir şekilde yeniden yaratılıyor ve benzersiz sürüş zorlukları sunuyorlar. Para için muhtemelen Yarıştan daha iyisini yapamazsın.Maalesef, Yarış serisi enjeksiyon yayımlansa bile  çok uzun sürdü ve üzerinde kurulu olan eski teknolojiyi gizleme neredeyse imkansız. Yassı aydınlatmanın ve donuk grafiklerin sizi mahvetmesine izin vermeyin. Bu arabalarla birkaç dakika, özellikle kaliteli bir geri besleme tekerleğine sahipseniz eski görüntüyü fark etmeyeceksiniz bile.İyi oyunlar.

4. Assetto Corsa

Assetto Corsa

Harika bir yarış oyunu.Etrafında bir oyun ile daha büyük bir kullanım modeli olan Assetto Corsa, gerçek bir pistte gerçek bir araba kullanmanın zaman zaman esrarengiz olduğuna inanıyor.Sunum, ırkların dışında kendiliğinden kaba bir şeyin izinde. Bazı AI sürüşüne ihtiyaç duyuyor. Bunlar, slot araba sürücüleri değil, bir tur atışını aşacak ikna edici rakipler, piste geri dönmeye çalıştıkları zaman kontrollerini kaybediyorlar ve yan yana yarışta size bir aşk dokunuşu bile yapıyorlar.Dönüş Modern, çekici grafikleri ve iyi AI ile yüksek kaliteli simülasyonu birleştiren bir şeye ihtiyacı olan insanlar için kesinlikle mükemmel bir seçenek.İyi oyunlar.

5. iRacing

iRacing

iRacing oyunun ve işin arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır. Otomobilleri ve parçaları, detaylara incelikle  dikkat gösterilerek yeniden oluşturuluyor ve lig yarış kuralları, herhangi bir yarış kulübünde veya dünyanın herhangi bir yarış etkinliğinde bulacağınız kadar ciddi. Bu, gerçek oyun isteyen ve bunun için saatlerce zaman geçirmeyi düşünen insanlar için yarış oyunu. Belki de Papyrus efsanesi David Kaemmer'in kariyerinin doruk noktasıdır. IndyCar ve Grand Prix Legends oyununda dişlerimizi kesecek olanlarımız için, tek başına bu isim tavsiye edilir.. Ancak ödülleri, spesifik ve zorlayıcı bir oyuncu grubuna yöneliktir.Bu macera dolu oyuna sizde katılın.Direksiyon sizin, hakimiyet sizin.İyi oyunlar.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları