2018'in En İyi Battle Royale Oyunları

Yorum · 1 Görüntüleme

Battle Royale tarzındaki en büyük ve en iyi oyunların, tam sürümleri yayınladı. Ancak hala yeni özellikler, haritalar, haftalık etkinlikler ve güncellemeler sunuyorlar. En iyi battle royale oyunlarına aşina olsanız bile, 2018'de onlardan sabırsızlıkla bekleyeceğiniz çok şey var. İşte en iyi battle royale oyunları listesi.


En İyi Battle Royale Oyunları

En İyi Battle Royale Oyunları

2017, battle royale yılıydı. Yıllardır mod yapımı topluluğundaki oyunların etrafında dolaştıktan sonra, 2016'da Daybreak'ın H1Z1'i ile birlikte battle royale patlak verdi ve ardından PUBG ile yeni zirvelere ulaştı. Fortnite'ın ücretsiz battle royale modu, 2017'nin sonlarına doğru sahneye çıktı ve milyonlarca oyuncuyu da kendine çekti.

Bir ana akım türü olarak, battle royale hem büyük ölçüde popüler ve hem de henüz emekleme aşamasındadır. Ama oluşturulan oyunlar, formüllerini yenilemeye devam ettikçe, yenileri çıktıkça 2018 battle royale için daha şimdiden büyük bir yıl haline geldi.

Battle Royale tarzındaki en büyük ve en iyi oyunların, tam sürümleri yayınladı. Ancak hala yeni özellikler, haritalar, haftalık etkinlikler ve güncellemeler sunuyorlar. En iyi battle royale oyunlarına aşina olsanız bile, 2018'de onlardan sabırsızlıkla bekleyeceğiniz çok şey var.

1. Fortnite

1. Fortnite

Geliştirici: Epic Games
Çıkış Tarihi: Yayınlandı

Fortnite, 2017'de zaten büyümüştü ve bu yıl daha da büyüyerek, PUBG'nin ölçülen temposunu ve cesur havasını karşılayabilmek için parlak bir deneyim sağladı. Epic 50 vs 50 gibi tuhaf modları denemek konusunda veya oyuncuların çalı gibi davranmasında çekingen değildir. Göktaşları, süper kahramanlar, gizemler... Fortnite büyüdükçe büyüyor.

Fortnite İndir

2. PUBG

2. PUBG

Geliştirici: PUBG Corp
Çıkış Tarihi: Yayınlandı

Bir PUBG filmi olup olmayacağını bilmiyoruz, ama geçen yılın çılgınlığından sonra gerçekten şaşırmayacağız. Bu çılgınlığın ardından PUBG Corp CEO'su CH Kim; esports'ta daha büyük bir sıçrama yapmak, turnuva kurallarını değiştirmek ve potansiyel olarak bir PUBG ligi oluşturmak istediklerini açıkladı. Oyuna devam eden optimizasyonların yanı sıra, eklenen yeni haritalar ve geçen sene olduğu gibi yeni silahlar ve araçlar... PUBG 2017'nin en büyük olayıydı ve battle royale'de büyük bir güç olmaya devam edecek.

PUBG İndir

3. H1Z1

3. H1Z1

Geliştirici: Daybreak
Çıkış Tarihi: Yayınlandı

H1Z1 bu sene Erken Erişim'den ayrıldı, ancak yine de yeni birtakım değişiklikler yapılıyor. Lansmandan bir hafta sonra, ücretsiz oynanmaya başladı ve Auto Royale adında bir araç modu eklendi. Her sene hala sağlıklı bir sahne ve çoklu destek turnuvaları var. H1Z1'in oyuncu sayıları son altı ayda biraz düşerken, daha hızlı eşleşmeler ve daha patlayıcı eylemler sağlamak ve haritasını daha da iyileştirmek için 2018'deki formülünü değiştirmeye devam edecektir.

H1Z1 İndir

4. Radical Heights

4. Radical Heights

Geliştirici: Boss Key
Çıkış Tarihi: Erken Erişimde

Lawbreakers'ın geliştiricisi olan Boss Key Productions, Nisan ayında ücretsiz oynanan bir battle royale oyununu aniden duyurdu ve bir gün sonra Erken Erişim'e sundu. Bu; nakit, ödüller, BMX bisikletleri, ziplines, trambolin ve iğrenç neonların karışımı ile 80'lerin infüze halidir. Kaba bir alfa durumunda, ama Radical Heights zaten çok eğlenceli. PUBG'nin askeri eziyetine ve Fortnite'nin korkutucu yapı sistemlerine erişilebilir bir alternatif olabilir.

5. Darwin Project

5. Darwin Project

Geliştirici: Scavengers Studio
Çıkış Tarihi: Erken Erişimde

E3 2017'de ilk öğrendiğimiz Darwin Project, distopya araştırma projesine katılırken, donmuş bir vahşi ortamda hayatta kalmak için oyuncuları birbiri ile karşılaştırır. Bir çemberin etrafına bir daire çizdikçe rastgele bir şekilde koşmak yerine, kardaki ayak izlerini takip ederek birbirlerini takip edebilirler, onları yakındaki diğer oyunculara yönlendiren ipuçları bulabilirler.

6. Maelstrom

6. Maelstrom

Geliştirici: Gunpowder Games
Çıkış Tarihi: 2018'in Sonları

Maelstrom, battle royale konseptini ele geçiriyor ve bu fantazi deniz savaş oyununda geçen 15 oyuncuyu son yarış gemisi olmak için yarıştığı denize gönderiyor. Her biri kendi gemi tarzına sahip olan insanlar, orklar ve cücelerden seçim yapın ve haritanın güvenli bölgesinin çevresi boyunca ölü denizlerde çok uzun süre kalacağınız takdirde sizi batıracak olan devasa deniz canavarlarına karşı dikkatli olun.

7. Surviv.io

7. Surviv.io

Geliştirici: surviv
Çıkış Tarihi: Gelişimde Oynanabilir

Minimalist grafikler çok fazla görünmese de oyuncular basitçe daireler halinde gösterilmektedir. Bu yukarıdan aşağı, tarayıcı tabanlı battle royale, en keyifli battle royale oyunlarından biridir. Bu konuyla ilgili her şey hızlıdır. Oyna'yı tıkladığınız zaman anında eşleşmeler gerçekleşir. Bu hızlı ve eğlenceli seanslar için mükemmeldir. Eğlenceli silah özellikleri ve çok sayıda donanım ve karikatür tarzı mevcuttur. En iyisi de oyun ücretsizdir.

8. SOS

8. SOS

Geliştirici: Outpost Games
Çıkış Tarihi: Erken Erişimde

Milyonlarca oyuncu çekmenin yanı sıra, battle royale oyunları milyonlarca izleyiciyi de cezbetti. SOS, izleyenlere oynamak için bir rol vermenin mantıksal adımını temsil ediyor. Evan Aralık ayında bildirdiği gibi, SOS'un battle royale versiyonunun hayatta kalması sadece son oyuncu olma değil, seyirciyi kazanma üzerine kurulu.

SOS'ta, canavarlarla dolu bir adaya bırakılan 16 oyuncu, kurgusal bir TV şovunda yarışmacılar olarak oynuyorlar. Twitch izleyicileri, helikopterlerden hangi eşyaların düştüğüne karar vererek oyuna dahil olur. Yarışmacıların performansları hakkında ne hissettiğine bağlı olarak, bir silah veya iyileştirici eşya ya da bomba gibi ölümcül şeyler seçebilirler.

9. Stand Out: Battle Royale VR

9. Stand Out: Battle Royale VR

Geliştirici: raptor lab
Çıkış Tarihi: Erken Erişimde

VR'da bir battle royale zor gibi görünüyor. Bir çevrimiçi oyunun, sürekli olarak çok sayıda maçı doldurulamayacak şekilde VR setlerine sahip yeterli oyuncuyu çekebilmesi harika bir şey. Ama henüz tam olarak oyun deneyimlenmiş değil ve oynarken ilginç şeylerle karşılaşılabilir.

10. Survival Games: Battle Royale

10. Survival Games: Battle Royale

Geliştirici: 2.0 Studios
Çıkış Tarihi: Erken Erişimde

Survival Games: Battle Royale, oyunculara her zaman farklı bir arena sağlayan prosedürel haritalar ve oyuncuların kendi özel arenalarını tasarlayabilmeleri için bir harita editörü gibi son derece Minecraft-esque voksel grafikleri ve battle royale için birkaç katman sunmayı başardı.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!