2019 Steam Yaz İndirimleri Kapsamındaki Grand Prix Nedir? - Ücretsiz Oyunlar Nasıl Kazanılır?

0 Yorum · 100 Görüntüleme

Bitiş çizgisine kadar yarışabilir, sohbet ifadeleri ve indirimli biletler gibi ödüller kazanabilir ve dilek listenizden ücretsiz oyun oynama şansı elde edebilirsiniz.


2019 Steam Grand Prix

2019 Steam Grand Prix

Steam Yaz İndirimleri, PC oyunlarında epey indirim sunarak PC oyunlarını canlandırdı. Mağaza bu yılki tanıtımını bir başka mini oyunla eşleştirdi. Eğer kazanan takımlardan birindeyseniz bazı ücretsiz oyunları kazanabilirsiniz.

Steam Grand Prix, farklı takımlardan oyuncuları sanal bir yarışa sokuyor. Görevleri tamamlayarak "Hızlandırıcı Kapasite"nizi oluşturuyorsunuz ve daha sonra ekibinize yardımcı olmak için artırabilirsiniz. Takımlar Domuz, Tavşan, Kaplumbağa, Papağan ve Corgi olarak ayrılmıştır. Her günün yarışının sonunda, kazanan üç ekibin rastgele üyeleri ücretsiz oyun kazanacaktır. Steam, ücretsiz oyunları belirleyeceğinden istek listenizi güncellediğinizden emin olmanız gerektiğini belirtir.

Ücretsiz oyunların yanı sıra, "Pit Stop" ta kişisel ödüller için yarış jetonlarınızı takas edebilirsiniz. Bunlar arasında ifadeler, profil arka planları gibi kozmetikler ve daha fazla indirim için mağaza kuponları bulunur.

Bu arada, Steam Yaz İndirimi ucuz oyunlara göz atmak için görülmeye değer. Dikkate değer bazı fırsatlar arasında Sekiro: Shadows Die Twice (231,20 TL), Devil May Cry 5 (263,34 TL) ve Dead Cells (26,80 TL) mevcuttur.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!