2019'un En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları
Bu günlerde, ücretsiz bir virüsten koruma sunan hemen hemen her büyük satıcı ile, tamamen ücretsiz en üst düzey korumayı elde edebilirsiniz. Peki hangileri iyi? Sizlere 2019'daki en iyi ücretsiz antivürüs paketlerini derlemeye çalıştık.

En İyi Ücretsiz Antivirüs 2019

En İyi Ücretsiz Antivirüs 2019

Birinci sınıf hizmet için ödeme yapmak, spam filtreleri, ebeveyn denetimleri, sistem taramaları ve gelişmiş güvenlik duvarları gibi daha fazla özellik elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu, uzman kullanıcılar, biraz ekstra güvenlik isteyenler ve sistemlerini mümkün olduğunca sorunsuz çalıştırmak isteyen herkes için daha uygun olmasını sağlar. Ayrıca, sizi tam sürüme yükseltmeye çalışan ve özendiren sinir bozucu açılır pencerelerden kurtulmanız anlamına gelir.

Ama bu günlerde, ücretsiz bir virüsten koruma sunan hemen hemen her büyük satıcı ile, tamamen ücretsiz en üst düzey korumayı elde edebilirsiniz. Böylece, geliştiriciler veri toplayabilecekleri daha fazla cihaza erişebilir ve bu nedenle bilgi ve güvenlik platformlarını geliştirebilirler. Bu nedenle, ücretsiz sürümün sağladığı koruma miktarını azaltmak kendi çıkarlarına uygun değildir.

Windows güvenlik açısından uzun bir yol kat etti. Windows 10'un yerleşik çözümü olan Windows Defender'ın, sisteminizi temiz tutmak için güvenmeniz gereken en son ücretsiz Antivirüs uygulaması olduğunu söylemek hala adildir.

Bu nedenle, ücretsiz antivirüs almaya kararlıysanız, sizlere 2019'daki en iyi güvenlik paketlerini derlemeye çalıştık. İşte en iyi ücretsiz Antivirüs programları listesi.

1. Kaspersky Free

1. Kaspersky Free

Kaspersky'nin Windows güvenlik yazılımının ücretli sürümü sık sık en iyi virüs önleme çözümleri listelerinin başında gelir. Beklediğiniz gibi, Kaspersky Free, tam programın küçültülmüş bir sürümüdür.

Ücretsiz sürüm, PC'niz için güçlü, sade ve en önemlisi ücretsiz korumaya odaklanmak için gizlilik koruması ve güvenli ödeme sanal alanları gibi ek özellikleri azaltır. Sonuç olarak, sizi virüslerden korunma konusunda etkili bir iş yapan yazılımın kullanımı ve gezinmesi büyük ölçüde kolaydır.

hemen ücretsiz indirmek isterseniz burdan buyrun.

2. Bitdefender Antivirus Free Edition

2. Bitdefender Antivirus Free Edition

Temelde, tüm ürünün AV (Antivirüs) bölümünden oluşan Bitdefender Antivirus Free Edition'ın temiz, hafif, iyi oluşturulmuş tarama mekanizmaları, sektör ortalamasından neredeyse evrensel olarak daha hızlıdır ve rakipsiz virüs tanımları Bitdefender'in ücretsiz ağacın tepesinde olduğu anlamına gelir.

Ücretsiz versiyonun otopilot modunda çalışmadaki ısrarı, iki uçlu bir kılıçtır; virüs yönetimi sürecini kolaylaştırır ancak kullanıcının elinden alır; güvenmeye meyilli olsak da, otomatik sistemlerin geçmişte hafifçe kötüye gitmesine neden olan vakalar vardı; bir kaç yıl önce, Panda Antivirus kendini bir virüs olarak tanımlayıp çok sayıda Windows sistemini kilitlemişti.

3. Avast Free Antivirus

3. Avast Free Antivirus

Avast ve AVG, 2016'nın ortalarında birleşmiş gibi görünselerde, henüz tam olarak birleşmedi. Yeni bir araya gelen şirket, yakında bir ortak AV paketi yapmasına rağmen, iki ücretsiz antivirüs ürününün ayrı kalacağını açıkladı. Açıkçası, Avast şu anda çalışacak çok daha fazla veriye sahip ve etkin kullanıcı tabanını (ve dolayısıyla tehdit algılama ağını) 400 milyon kullanıcıya genişletiyor.

Avast Free Antivirus'ün en son sürümü, aslında çok kullanışlı olan işlemciye bir oyun başlattığınızda açılır pencereleri susturmak ve sistem yükünü azaltmak için otomatik bir oyun modu ekler ve bu arabirime gerçekten yeni bir bakım verilir. Bir de güvenlik yöneticisi için yadsınamaz bir şekilde iyi olan bir şifre yöneticisi var.

4. Sophos Home

4. Sophos Home

Kendisini "işletme sınıfı güvenlik" olarak pazarlayan Sophos Home, çoğu ücretsiz antivirüs yazılımından biraz daha fazlasını yapıyor ve aslında aileler için daha uygun görünüyor.

Kimlik avı koruması ve en önemlisi içerik kontrolü gibi tarayıcı araçlarıyla birlikte standart virüs koruması ve kötü amaçlı yazılım koruması elde edersiniz. 10 adede kadar PC'nin merkezi yönetimi ile birleştirildiğinde, bu, çocuklarınızın tarama seçeneklerini etkili bir şekilde kilitleyebileceğiniz anlamına gelir.

5. Avira Free Antivirus

5. Avira Free Antivirus

Windows için Avira Free Antivirus, test edilen tehditlerin % 99,7'sini ortadan kaldıran AV-TEST'in sıkı test programında yüksek puan almaya devam ediyor ve genellikle donanımınız için çok fazla bir yük getirmiyor.

Temiz, kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve çok az yanlış pozitif var. Fidye yazılımı ve kimlik avı koruması, 500 MB/aylık VPN ve çeşitli hızlandırma vaadi ile isteğe bağlı olarak birlikte çalışacak ücretsiz bir güvenlik paketi tanıtımı sunar. Bu, 2019'un en iyi ücretsiz antivirüs paketlerinden biridir.

Peki o kadar iyiyse listede neden üst sıralarda değil? Çünkü bu sizi sürekli rahatsız eder. Ücretsiz bir ürün için kabul edilebilir belirli bir sayıda açılır pencere ve reklam vardır. Ama Avira bu sınırı geçmeye başladı.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları