Ağustos 2019'da Çıkacak En İyi Yeni Oyunlar

0 Yorum · 68 Görüntüleme

Bu ay Madden NFL 20 ile başlıyor, ardından World of Warcraft Classic ve Blair Witch ile devam ediyor. İşte Switch, PS4, Xbox One ve PC'de Ağustos ayındaki en iyi yeni oyunlar.


Ağustos 2019 En İyi Yeni Oyunlar

Ağustos 2019 En İyi Yeni Oyunlar

Temmuz sona eriyor, bu da Ağustos'da yeni çıkan oyunlar demek. Ayın başında Madden NFL 20 çıkıyor. Daha sonra Control'de mermi ve psişik güçleri saptayabilecek ve World of Warcraft Classic ile dünyanın en büyük MMO'sunun ilk günlerini tekrar ziyaret edebileceksiniz. Ardından Ağustos aksiyon dolu Astral Chain ve dehşet verici Blair Witch ile tamamlanacak.

1. Madden NFL 20 (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 2

1. Madden NFL 20 (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 2

Bazıları Madden 20'ye zaten erken erişim ile sahip olmuş olabilir, ancak herkes için lansman bu ay başlıyor. Bu yılki oyun, bir üniversite kariyerinden NFL'ye kadar bir oyuncuyu kapsayan bir kampanya olan Face of Franchise gibi yeni özellikler içeriyor. Bazı profesyoneller yeni Superstar X-Factors sayesinde oyun sırasında özel yetenekler de kullanabilirler.

2. Control (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 27

2. Control (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 27

Alan Wake ve Quantum Break geliştiricisi Remedy'nin en son oyunu adını, fizik yasalarının henüz eklenmediği vakaları ele alan kurgusal bir devlet kurumu olan Federal Kontrol Bürosu (Federal Bureau of Control)'ndan alıyor. Kötü adamlardan kaçabilecek ve psişik güçlerini kullanarak etrafta dolaşabilecek oyunun kahramanı Jesse Faden olarak oynayacaksınız.

3. World of Warcraft Classic (PC) - Ağustos 27

3. World of Warcraft Classic (PC) - Ağustos 27

WoW'nun eski bir sürümüne geri dönmek istiyorsanız, Classic tam olarak beklediğiniz şey. Classic, WoW'un 1.12 (Drums of War güncellemesi) sürümünde The Burning Crusade lansmanından bile önce olduğu gibi görünüyor ve oynanıyor. WoW aboneleri Classic’e ek bir ücret ödemeden erişebilirler.

4. Astral Chain (Switch) - Ağustos 30

4. Astral Chain (Switch) - Ağustos 30

Platinum Games'in Bayonetta ve Vanquish gibi oyun portföyünü biliyorsanız, Astral Chain'den ne bekleyeceğinizi biliyorsunuzdur. Kahramanınız Lejyon olarak bilinen canlı bir silaha zincirlenmiştir. İkiniz savaşta canavarlarla savaşmak için savaş alanının etrafında dolaşabilirsiniz. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, canavarların nereden geldiğini keşfetmek için Astral Uçağı'na bile gidebilirsiniz.

5. Blair Witch (Xbox One, PC) - Ağustos 30

5. Blair Witch (Xbox One, PC) - Ağustos 30

Layers of Fear geliştiricisi Bloober Team, stüdyodaki imzalı psikolojik korku tadını içeren bu canon oyunu ile kült klasik film serisini yeniden anımsatıyor. Ünlü perili Black Hills Ormanı'nda kayıp bir çocuğu arayan bir polis olarak oynuyorsunuz. Bir de köpek arkadaşınız Bullet var.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!