Ahri ct, Ahri Counter, Ahri Counterları - Ahri'ye Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

0 Yorum · 480 Görüntüleme

Ahri'ye karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Ahri'ye karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Ahri'ye karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Ahri Counter

Ahri Counter

Ahri counter (Ahri ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Ahri Dokuz Kuyruklu Tilki; Runeterra'nın gizli gücüne bağlı olan Ahri, büyüyü ham enerjinin kürelerine yeniden şekillendirebilen bir vastaya sahiptir. Yaşam özünü çalmadan önce avlarının duygularını manipüle etmekten keyif alır. Yırtıcı doğasına rağmen, Ahri tükettiği her ruhun hatırasına da sahip olduğundan, içinde bir çeşit empati hissini koruyor.

Öncelikle LoL karakteri Ahri'nin yeteneklerini hatırlayalım.

Ahri Yetenekler

Vastaya Zarafeti
Ahri'nin büyüleri kısa sürede 2 kez bir şampiyona çarptığında, geçici olarak hareket hızı kazanır.

Aldatan Küre
Ahri küresini ileri gönderir ve geri çeker; küre giderken büyü hasarı verir ve dönüş sırasında da gerçek hasar verir. Birkaç büyü hedefini bulduktan sonra, Ahri'nin bir sonraki küre isabeti canını yeniler.

Tilki Ateşi
Ahri yakındaki düşmanlara kilitlenen ve onlara saldıran üç tilki ateşi fırlatır.

Ayartan Öpücük
Ahri, isabet ettiği zaman düşmanlarının uslu uslu dolaşmalarına ve yeteneklerinden daha fazla hasar almalarına neden olan ve onları ayartan bir öpücük gönderirir.

Ruh Saldırısı
Ahri öne çıkar ve yakındaki düşmanlara hasar veren öz ışınlarını ateşler. Ruh Saldırısı, bekleme süresine geçmeden önce üç kata kadar kullanılabilir.

Ahri Counterlar'ına (Ahri ct) bir göz atalım.
Ahri ct, Ahri Counter, Ahri Counterları:

Ahri'ye Karşı İyi Olan Rakipler

Ahri'ye Karşı İyi Olan Rakipler

Ahri'ye Karşı Kötü Olan Rakipler

Ahri'ye Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!