Ana Hatlarıyla Red Dead 2 Online Güncellemesi

Çeşitli yeni içerik ve değişiklikler yolda. Red Dead Redemption 2, çok oyunculu bileşeni Red Dead Online ile Kasım ayının sonunda piyasaya sürüldüğü için çok beğeni topladı.


Red Dead 2 Online Güncellemesi

Red Dead 2 Online Güncellemesi

Red Dead Redemption 2, çok oyunculu bileşeni Red Dead Online ile Kasım ayının sonunda piyasaya sürüldüğü için çok beğeni topladı. Çevrimiçi mod oldukça iyi değil gibiydi, ancak Rockstar bunun sadece bir beta olduğunu söylemişti. Şirket, bazı güncellemeler ve yolda olan yeni içerikleri özetlemesine rağmen, öngörülebilir gelecek için durum böyle olacaktır.

Gun Rush adında yeni bir battle royale tarzı modunun başlatıldığını açıklayan bir blog yazısında Rockstar, "Red Dead Online, birkaç ay daha beta sürümlerinde kalacaktır. Zira genel deneyimimizi artırmak, dengelemek ve iyileştirmek için daha fazla değişiklik yapmanın yanı sıra oyun boyunca ekleyecek daha birçok yeni oyun özelliğine sahibiz." dedi.

Gun Rush dışında, yeni yarışlar, Showdown modları, kıyafetler ve ifadeler dahil olmak üzere daha fazla içerik yolda.

Rockstar, daha önce hayranları beta hakkındaki geri bildirimlerini paylaşmaya çağırdı ve yol haritası, hayranların söylediklerine yanıt olarak yapıldığını söylediği değişiklikleri içeriyor. "oyunun her yönünü kapsayan, keskin nişancılıktan yasalardan kaçınmaya kadar" günlük zorluklar ortaya konuyor. Ancak bu ayarların çoğu diğer oyuncularla yapılan hoş olmayan etkileşimleri azaltmaya geliyor.

Law ve Bounty sistemleri “keder alma eğilimini azaltmak için” değiştiriliyor. Bir suç işlediğinde, bir ödül alırsın; her eyaletten ödül avcılarının ödemeleri çok uzun zaman alıyor "oyuncuları ödeme yapması veya kaçması için zorlar." Ek olarak, Parley sistemi daha hızlı bir şekilde etkinleştirilebilir ve kavgalar daha kolay bir şekilde tetiklenebilir, böylece oluşabilecek rastgele kaostan ziyade diğer oyuncularla savaşmak için uygun bir çerçeveye sahip olabilirsiniz. Ve son olarak, harita oyunculara sadece daha kısa mesafelerde gösterileceği için insanlar sizi uzaktan izleyemezler. Rockstar ayrıca haritanın agresif oyuncuları daha net bir şekilde tanımlamasını da planlıyor.

Tüm bunların ötesinde, hem mevcut karakterleri (Horley ve Jessica LeClerk ismiyle bahsedilir) hem de yenilerini içeren yeni bir A Land of Opportunities hikaye görevleri geliyor. Hiçbir özelliğin paylaşılmamasına rağmen, dünyaya dinamik etkinlikler de eklenecek.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!