Apex Legends Sezon 2 Detaylı Silah Değişiklikleri

0 Yorum · 77 Görüntüleme

Apex Legends Sezon 2 kapıda. Respawn’ın battle royale oyununun yeni sezonu 2 Temmuz’da başlıyor.


Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends Sezon 2 kapıda. Respawn’ın battle royale oyununun yeni sezonu 2 Temmuz’da başlıyor ve EA, E3 2019’da oyuna gelecek yeni oynanabilir bir karakter, yeni deriler, diğer kozmetikler ve şimdi hakkında daha fazla bilgi edindiğimiz birkaç yeni silah tanıtacak.

Respawn'ın Apex Legends'taki baş silah tasarımcısı Sean Slayback, Reddit'teki bir yazısında, L-Star LMG'den (Titanfall serilerinde olan bir silah) başlayarak Sezon 2'de gerçekleşen silah değişikliklerinden bahsetti. L-Star, oyundaki diğer silahlardan daha yavaş mermiler atar; ancak bu mermiler normalden çok daha büyüktür ve oyuncuların hedefi tamamen doğru olmasa bile iyi vuruşlar yapmalarına izin verir.

Respawn, tetiği çok uzun süre basılı tutmanız durumunda L-Star'ın aşırı ısınacağı konusunda uyardı. Bu olduğu zaman tabancanın lensi kırılacak ve değiştirmeniz gerekecek. Geliştirici, bu sürecin "biraz zaman aldığını" söylüyor. Bu yüzden silahı kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Silah sınırlı bir cephane kaynağı ile birlikte geliyor ve bunun için ek mermiler bulamayacaksınız. Bu yüzden mermiler bittiğinde silahı artık kullanamayacaksınız.

Respawn ayrıca, L-Star'dan başka Sezon 2'de oyuna dahil olacak iki yeni hop-up tanıttı. Alternator ve RE-45 ile uyumlu olan Disruptor Rounds kalkanlı düşmanlara daha fazla hasar verir. Öte yandan Hammerpoint Rounds P2020 ve Mozambik ile birlikte kullanılabilir ve kalkansız düşmanlara daha fazla hasar verir. Respawn, Havoc, Devotion ve Triple Take silahları için yeni Energy Mag ekleri de ekliyor.

Ek olarak Sezon 2, King Canyon'da yeni bir altın silah seti sunacak; Respawn, bunların tam listesinin Sezon 2 yaması notlarında paylaşılacağını söylüyor. Geliştirici ayrıca, Arc Star'ı dengeleyen başka bir denge de yapıyor ve cephane yığını boyutlarını ayarlıyor. Reddit'te daha fazla ayrıntı okuyabilirsiniz.

Sezon 2'nin yeni kahramanı elektrik duvarları ve direkleri döşeyebilen genç bir teknoloji dahisi Wattson'dır. Fortnite gibi, Sezon 2'nin Battle Pass'i de meydan okumaya dayalı olacak. Respawn yeni bir yarış sıralaması da ekliyor. Sezon 2'ye hala birkaç hafta var ama yeni sezon öncesi bir dünya etkinlliğinin muhtemel habercisi olan ejderhalar görünmeye başladı bile.  


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!