Apex Legends'in Yeni Etkinliği: Voidwalker

Yorum · 50 Görüntüleme

Merhaba Gamer Türkiye Ailesi ve değerli okuyucular. Bugün sizler için, Apex Legend'in yeni etkinliğinden bahsedeceğiz.


Apex Legends Voidwalker

Apex Legends'ı eski parlak günlerine geri döndürmek isteyen EA ekibi bu sıralar oyuna pek çok yenilik getiriyor. 3-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Voidwalker etkinliğinde bir kasaba devralma, yeni sınırlı zaman modu, özel zorluklar ve etkinlik temalı ödüller yer alacak.

Silahlı ve Tehlikeli olarak adlandırılan yeni LTM, silahları keskin nişancı tüfeği ve av tüfeği ile kısıtlayacak ve genel olarak bulması daha da zorlaştıracak. Oynayarak diğer zorlukları tamamlamak, en iyi skorları almak, günlüklerini tamamlamak bunları yaparak özel görünümler ve Wraith temalı içerikleri kazanabilirsiniz ve aynı zamanda doğrudan satın alma için uygun olan ürünlerde olacak.

Wraith Şehri Devralma

Sendika inşaat ekipleri, eski bir Projenin bir bölümünü ortaya çıkardılar: Kings Canyon'daki Wraith tesisi. Araştırma sahasının gizemli kalıntılarını keşfetmek için atlayın, üsse erken atlamak için ya da skydive kaçmak ve yeniden başlatmak için kullanılabilecek fonksiyonel bir prototip portalı dahil ve diğer gizli detaylara dikkat edin.

Sınırlı Süre Modu: Silahlı ve Tehlikeli

Wraith'in kaçış ruhuyla aynı şekilde, silahların keskin nişancı tüfeği ve av tüfeği ile sınırlı kaldığı yepyeni bir LTM, Silahlı ve Tehlikeli piyasaya sürülüyor.

Etkinlikle Ödülleri ile İlgili Zorluklar

Özel kaplamalar ve Wraith temalı içerik kazanmak için çeşitli zorlukları tamamlamalısınız. Tüm zorluklar ve ödüller iki haftalık etkinlikle sınırlı olduğunu söyleyelim.


Yazar


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!