Ubisoft'un Assassin's Creed: Odyssey de Switch'e gelecek, ama muhtemelen bir çok insanı memnun etmeyecek. Gelecek oyun Resident Evil 7'nin ayak izlerini takip ediyor ve 5 Ekim 2018'de bir bulut oyunu olarak platform için mevcut olacak.

Assassin's Creed: Odyssey Switch

Assassin's Creed: Odyssey Switch

Ubisoft'un Assassin's Creed: Odyssey de Switch'e gelecek, ama muhtemelen bir çok insanı memnun etmeyecek. Gelecek oyun Resident Evil 7'nin ayak izlerini takip ediyor ve 5 Ekim 2018'de bir bulut oyunu olarak platform için mevcut olacak. Evet bu, oyuncuların onu oynatmak için yayın gerekeceği anlamına geliyor ve tüm oyunu tek seferde indiremeyecekler. Ayrıca, Switch sürümü şimdilik yalnızca Japonya'da yayınlanmak üzere planlanmış görünüyor.

Nintendo, Hybrid platformunun Eylül ayındaki Direkt canlı yayın etkinliğinde, Animal Crossing'in bir Switch sürümünü aldığını da duyurdu. Yaklaşan Assassin's Creed oyununun bir Switch'le herkes için uygun olmayacağı hayal kırıklığı yaratırken, Ubisoft'un hala potansiyel müşterileri olacak, çünkü oyun PS4, Xbox One ve Windows'da da yayınlanacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları