ASUS'un Oyuncu Bilgisayarı ZenBook S13 Çıktı

Yorum · 3 Görüntüleme

Birkaç ay bekledikten sonra ASUS ZenBook S13, artık 1.399 dolardan başlayan fiyatlarla satıcılardan elde edilebilir. Oyuncular için tercih edilebilir bir seçenek olabilir.


ASUS ZenBook S13

ASUS ZenBook S13

Birkaç ay bekledikten sonra ASUS ZenBook S13, artık 1.399 dolardan başlayan fiyatlarla satıcılardan elde edilebilir. Ocak ayında tanıtılan Ultra taşınabilir bilgisayar, güç paketi konusunda olan başarısıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Özel bir NVIDIA GeForceMX150 grafik kartı ve 8. Nesil Intel Core i7 CPU'yu destekliyor. Bu sayede hareket halindeki oyuncular için tercih edilebilir bir seçenek haline geliyor.

Grafiklerin ötesinde, ASUS ZenBook S13 tamamen kendi başına bile bakıldığında güzel. 13,9 inçlik ekranı ve çabucak alışacağınız ince şeritleri ile yüzde 97 ekran/vücut oranına sahip. Hareket halindeyken bir şeyler takmanız gerekirse, ultra taşınabilir bilgisayar bir USB Type-A bağlantı noktası, iki USB Type-C bağlantı noktası ve bir microSD kart okuyucu içerir.

Tabii ki, çok küçük bir cihazda, bazı fedakarlıklar yapılması gerekiyor. Web kamerası ve parmak izi sensöründe bazı sıkıntılar çıkarabiliyor. Bu eksikliklere rağmen ASUS ZenBook S13, taşınabilirlikten ödün vermeyen güçlü bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan insanlar için kesinlikle bakmaya değer.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!