Bandai'nin Yeni Oyunu One-Punch Man: A Hero Nobody Knows

Yorum · 2 Görüntüleme

Ünlü anime ve manga serisi One-Punch Man’e yeni oyun geliyor. Yayınlanan yeni oyun videosuyla animenin sevilen kahramanlarını ve düşmanlarını inceleme fırsatı elde ediyoruz.


İlk kez 25 Haziran’da tanıtım videosuyla duyurulan, dünyaca ünlü anime ve manga serisi One-Punch Man için yapılan yeni oyuna geçtiğimiz günlerde Bandai Namco Entertainment kısa ve yeni bir oynanış videosu yayınladı. Oyunun oynanışının yanında videoda ayrıca yeni karakterlerin de tanıtımı yapıldı. Başrol Saitama tarafından yok edilen önemli canavarlardan Vaccine Man, Deep Sea King, Mosquito Girl ve Carnage Kabuto da oynayabileceğimiz karakterler arasına girmiş durumda.

Bandai Namco Entertainment’ın açıklamalarına göre oyun üçe üç aksiyon-dövüş oyunu olacak ve oyuncular Saitama, Genos, Hellish Blizzard, Speed-o'-Sound Sonic, Mumen Rider ve birçok karakterle oynayabilecekler. Oyun PlayStation 4, Xbox One, PC platformları için oynanabilir olacak.

Ünlü ve kaliteli işler çıkaran Madhouse animasyon stüdyosunun yaptığı ve Shingo Natsume’nin yönettiği ilk 12 bölümü içeren animenin birinci sezonu, manga çizerleri ONE ve Yusuke Murata’nın eserinden ilham alınarak Japonya’da 2015 yılında yayınlanmıştı. 

Çok geçmeden bir dövüş oyununa sahip olan One-Punch Man, bizlere nefes kesici bir oyun sunacağını hissediyoruz ve heyecanla satışa çıkmasını bekliyoruz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!