Popüler bir MMORPG olan The Elder Scrolls Online bu hafta PS4, Xbox One ve PC'de ücretsiz. Ayrıca, almak isterseniz indirim var.

The Elder Scrolls Online Ücretsiz

The Elder Scrolls Online Ücretsiz

27 Ağustos'tan itibaren The Elder Scrolls Online, 3 Eylül Salı gününe kadar oynaması ücretsiz. Xbox One'da, hem Xbox Live Gold hem de Xbox Game Pass Ultimate üyelerine açıktır. PS4'te PlayStation Plus'a sahip olmalısınız.

The Elder Scrolls Online, ZeniMax Online Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). İlk olarak Nisan 2014'te Microsoft Windows ve OS X için piyasaya sürüldü. The Elder Scrolls serisinin bir parçasıdır ve ilk çok oyunculu oyunudur.

The Elder Scrolls serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, oyun Tamriel'in kıtasına yerleştirilmiş ve diğer oyunlarla dolaylı olarak bağlantılı bir hikayesi vardır.

The Elder Scrolls Online'ın temel oyunu dört karakter sınıfı, 23 bölge, ana hikaye arayışı, Morrowind bölümü ve Elsweyr Prologue görevi içeriyor. Ücretsiz oyun etkinliğinde yapılan tüm yeni ESO hesaplarına, oyun içi Crown Mağazası için 500 crowns kazanacaksınız. Oyuna aşağıdaki bağlatıları kullanarak kendi websitesinden ve Steam'den ulaşabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online İndir (Resmi Website)
The Elder Scrolls Online İndir (Steam)

Facebook Yorumları