Bir Oyuncu DOOM Eternal'ı 1 Saat 26 Dakikada Bitirdi!

0 Yorum · 177 Görüntüleme

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen DOOM Eternal, CreeperHntr adlı oyuncu tarafından 1 saat 26 dakikada bitirilerek en başarılı SpeedRun denemesi oldu.


      DOOM serisinin son oyunu olan DOOM Eternal geçtiğimiz hafta piyasaya çıkmıştı. Serinin final oyunu olan DOOM Eternal birçok oyuncu tarafından oldukça özel bir oyun ve bundan dolayı oyunda çeşitli başarılar elde etmek istiyorlar. Bu kapsamda birçok oyuncu SpeedRun denelerine başladı. Şu an için yalnızca iki oyuncu DOOM Eternal'i 90 dakikanın altında bitirdi.

      Oyuncuların oyunu bitirme konusunda bu kadar başarılı olmalarının en büyük sebebi oyundaki gizli stratejileri kullanmaları. Bu stratejileri keşfeden oyuncular kendi yeteneklerini de kullanarak oyunu çok kısa sürelerde bitirebiliyorlar.

   SpeedRun denemelerinde şu ana kadar iki oyuncu başarılı oldu. BloodThunder adlı oyuncu DOOM Eternal'i 1:28:25'te tamamladı ve oldukça başarılı bir sonuç elde etti. Bir diğer başarılı olan oyuncu ise CreepterHntr oldu. Bu oyunucu ise oyunu 1:26:16'da bitirerek BloodThunder'ın rekorunu kırmış oldu.

     Oyuncular tarafından yayınlanan SpeedRun videolarında ise oyuncuların en düşük zorluk modunda oynadıkları görülüyor. Fakat oyunu keşfetme açısından düşük zorluk modunda oyunayan oyuncular ilerleyen süreçlerde oyunu daha iyi tanıyıp daha iyi SpeedRun sonuçları elde edebilirler.

BloodThunder SpeedRun Videosu:

CreeperHntr SpeedRun Videosu:


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!