Black Desert Türkiye&MENA’da Şenlik Coşkusu Devam Ediyor

0 Yorum · 1021 Görüntüleme

PUBG Mobile EMEA Ligi Şampiyonu Belli Oldu! PUBG Mobile’ın EMEA Ligi Finallerinde oynanan mücadeleler sonucunda şampiyon belli oldu.


Pearl Abyss, bugün Black Desert TürkiyeMENA’ya yeni oyun içi şenliklerin geldiğini duyurdu. Özel görevler ve etkinliklerle Maceracılara güzel ödüller sunulacak.

Cadılar Bayramı kutlamalarının ortasında gelen, davetsiz misafir Isabella, Florin halkını oyuncak bebeklere dönüştürdü. Maceracılar, özel görevlerden Ruh Sinmiş Pamuk Topakları kazanarak Şef Valentine'e yardımcı olabilecekler. Ayrıca bu Pamuk Topakları, Valks'ın Tavsiyesi gibi muazzam ödüllerle takas edilebilecek. Bu süreçte, Maceracılar kendilerine ek bufflar sağlayacak özel Şeker Keseleri satın alabilecekler.

Cumhuriyet Bayramı’na Özel Etkinlik

29-30 Ekim tarihleri arasında oyunda Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamak için özel bir etkinlik yer alacak. Eşya Düşürme Artış Parşömeni ve Yükseltme Yardım Seti gibi özel ödüller, 300 dakikaya kadar oyun süresine bağlı olarak verilecek. Maceracılar, 100 Gümüş Para gibi sembolik bir miktarla Cumhuriyet Bayramı’na özel Türk Bayrağı gibi kutlama eşyaları elde etmek için İnci Dükkanı’na uğrayabilirler.

Son olarak, yeni bir Rüya Atı olan Efsanevi Arduanatt, artık Düşlem aracılığıyla edinilebilecek. En az Level 30 olan 1 erkek ve 1 dişi Ardunatt'a sahip olan Maceracılar, Düşsel Tütsülük eşyasını kullanarak bu yeni ata sahip olmak için meydan okuyabilecekler. Eğer çiftleştirme başarılı olursa, yeni doğan Efsanevi Arduanatt yeni bir dizi beceri kazanırken önceki becerilerini de koruyacak. Çiftleştirme başarısız olsa bile, Düşlem denemesi için kullanılan iki Arduanatt, istenildiği zaman yeniden alınabilecek.

Black Desert TürkiyeMENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!