Black Desert Türkiye&MENA’da Sonsuz Kış Dağı ve Yeni Sınıf Drakania Güncellemesi

0 Yorum · 308 Görüntüleme

Pearl Abyss bugün yeni Sonsuz Kış Dağı bölgesinin ve yeni Drakania sınıfının Black Desert Türkiye&MENA'da kullanıma sunulduğunu duyurdu.


Pearl Abyss bugün yeni Sonsuz Kış Dağı bölgesinin ve yeni Drakania sınıfının Black Desert TürkiyeMENA'da kullanıma sunulduğunu duyurdu. Maceracılar, bugünden itibaren kış dağının nefes kesici manzarasını keşfederken efsanevi bir ejderhanın mirasçısı ile oynayabilecekler.

Black Desert TürkiyeMENA’da Sonsuz Kış Dağı ve Yeni Sınıf Drakania Güncellemesi

Acemi ve Deneyimli Maceracıların Birlikte Keyif Alacakları bir Bölge 

Sonsuz Kış Dağı güncellemesi, Black Desert'ın hem yeni hem de deneyimli Maceracılarının keşfedebileceği ilk yeni başlangıç bölgesidir. Sürekli karla kaplı bir arazi olan bölge, yeni canavar bölgeleri, görev dizileri, kış temalı aktiviteler ve zorlu bir Boss gibi çeşitli özellikler sunuyor.

Black Desert TürkiyeMENA’da Sonsuz Kış Dağı ve Yeni Sınıf Drakania Güncellemesi

Yeni bölgenin yanı sıra, Drakania da nihayet Black Desert dünyasına geldi. Ynix'in Yok Edicisi Drakania, ana silahı olarak iki elli büyük kılıç Slayer'ı kullanarak düşmanlarını kesen güçlü bir kadın sınıftır. Alt silahı Shard, düşmanlardan enerji soğurmaya ihtiyaç duyulduğunda ayrılabilir.

Maceracılar, belirli bir süre boyunca daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olmak için tasarlanan yeni Sezon sunucusunda da Drakania sınıfını oynayabilecekler. Maceracılar, artık Sezon karakterleri oluşturabilir ve yeni Sezon boyunca sağlanan avantajları kullanarak daha hızlı gelişebilirler.

Yeni İçerikleri Eşsiz Ödüllerle Kutlayın 

Sonsuz Kış Dağı ve Drakania güncellemelerini kutlamak için, Maceracılar artık Black Desert erişim kuponunu 13 Nisan'a kadar resmî web sitesinden veya Steam'den ücretsiz olarak alabilecekler. Ayrıca Labreska'nın Miğferi ve KaraYıldız Alt Silahı gibi en yeni ve en yüksek seviyeli eşyaları üretebilecek fırsatları da oyun içinde bulabilecekler.

Ayrıca, Ramazan Bayramı'nı kutlamak için de özel bir oyun içi etkinlik gerçekleştirilecek. 27 Nisan'a kadar Maceracılar, Klasik Kıyafet Kutusu ve sevimli bir pet olan Pofuduk gibi çeşitli ödüller için takas edilebilen "Besleyici Hurma" almak için oyuna günlük olarak giriş yapabilirler.

Black Desert TürkiyeMENA hakkında daha fazla bilgi için, tr.playblackdesert.com adresindeki resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!