Black Desert Türkiye&MENA’da Yaşam İçeriğini Keşfet, Özel Ödüller Kazan

0 Yorum · 348 Görüntüleme

Pearl Abyss, bugün Black Desert TürkiyeMENAda Yaşam İçeriği ile ilgili çeşitli oyun içi etkinlikler düzenleyeceğini duyurdu.


Pearl Abyss, bugün Black Desert TürkiyeMENA‘da Yaşam İçeriği ile ilgili çeşitli oyun içi etkinlikler düzenleyeceğini duyurdu. Maceracılar artık bu etkinliklerle Yaşam Becerilerini geliştirirken değerli ödüller kazanabilecek.

Yeni Yaşam İçeriği “Kaçak Tavuklar” Bartali Çiftliği’nde Maceracılara sunulacak. Sabah olduğu zaman 10 tavuk çiftlikten kaçmaya çalışacak. Maceracıların, tavuklar kuluçkadayken onlara yaklaşması ve yumurta bırakana kadar beklemesi gerekecek. Tavuğun bıraktığı yumurta ile etkileşim aracılığıyla bu yumurtayı Altın Yumurtaya dönüştürme şansı kazanacaklar.

Etkinlikleri Kaçırma, Avantajların Tadını Çıkar

Maceracılar, Black Desert TürkiyeMENA’da Yaşam İçeriği ile Yaşam Becerilerini geliştirirken değerli ödüller kazanabilecek.

Pinto’nun Aşçılık Dersi bu hafta da öğrencileri kabul etmeye devam edecek. Aşçılık dersinin 2. haftasında 10 Şubat tarihine kadar, Maceracılardan bir Cadı Lezzeti elde etmeleri için 50 Bira yapmaları istenecek. Dersin 3. haftası ile ilgili ayrıntılar ise 3 Şubat tarihinde açıklanacak.

10 Şubat tarihine kadar Avcılık, Toplama ve Balıkçılık yapan Maceracılar, Sıcacık Odun Ateşi üretiminde kullanılan malzemeler elde edebilecekler. Odun Ateşi eşyası, Maceracılara Hayaletin Enerjisi ve Orman Öfkesi de dahil olmak üzere birçok değerli eşyadan birini kazandıracak. Ayrıca aynı etkinlik süresi boyunca, Eğitim ve Ekstra Binek EXP kazanımı 24 saat boyunca %50 artacak.

Black Desert TürkiyeMENA hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!