Black Desert Türkiye&MENA’ya O’dyllita Bölgesi’nin Yeni Ana Görevleri Geliyor

0 Yorum · 914 Görüntüleme

O’dyllita Bölgesi'ni keşfeden Maceracılar yeni deneyimlerle birlikte yeni güncelleme ile görevler yaparak yeni ödüller kazanabilecek.


Black Desert evrenine yeni eklenen O’dyllita Bölgesi, Maceracılara yeni deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Bölgeyi keşfedenler ise yeni güncelleme ile görevler yaparak yeni ödüller kazanabilecek.

Pearl Abyss, bugün oyuna en son eklenen O'dyllita Bölgesi’nin yeni ana görev serisinin Black Desert TürkiyeMENA’ya geldiğini açıkladı. Bu güncelleme sayesinde, Maceracılar O'dyllita'nın yeni hikayesini keşfederek büyük ödüller kazanabilecekler.

Maceracılar, yeni ana görevleri tamamlayarak O'dyllita Bölgesi’nin hikayesinde yatan sırları ortaya çıkarmaya devam edebilecekler. Kamasylvia'nın tanrıçası Sylvia'nın kızları hakkında hikaye, bu huzurlu görünen ormanda heyecan verici olayların gerçekleştiği yerde açığa kavuşacak.

O’dyllita Bölgesi’nin Yeni Gücüyle Karşı Karşıya Gel

Maceracılar, O’dyllita’nın yeni hikayesini ortaya çıkarırken, yeni dünya bossu olan Kan Rüzgarına Sarılmış Nouver ile karşı karşıya gelebilirler. Bu canavar, halihazırda ortaya çıkan Nouver'den daha güçlü saldırılara sahip ve sürekli olarak uzaktan girdaplar yaratarak saldırıya geçebiliyor. Kan Rüzgarına Sarılmış Nouver'i yenmek, Maceracılara Nouver Alt Silahı ve Altın Külçe gibi özel ödüller kazandıracak.

Bunlarla birlikte, 1 Aralık tarihine kadar sürecek olan yeni ve geri dönen Maceracılara özel bir oyun içi etkinlik de Black Desert TürkiyeMENA’da yerini alacak. Etkinlik aracılığıyla, Isıtılmış Taşlar 60 defa Üretim yapıldığında nadir Renkli Ay Işığı Taşları alınabilecek. Isıtılmış Taşlar, Kara Ruh görevleri ve Meydan Okumalar aracılığıyla toplanan malzemeler kullanılarak üretilebilecek.

Black Desert TürkiyeMENA ile ilgili daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!