Bu Hafta Sonu World of Warcraft Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 73 Görüntüleme

Bir World of Warcraft hesabınız varsa ve bir süre Azeroth'a girmediyseniz, Blizzard sizi birkaç günlüğüne davet ediyor. Bu hafta sonu ücretsiz olarak geri dönebileceksiniz.


World of Warcraft Ücretsiz

World of Warcraft Ücretsiz

Bir World of Warcraft hesabınız varsa ve bir süre Azeroth'a girmediyseniz, Blizzard sizi birkaç günlüğüne davet ediyor. 21 Mart'tan 24 Mart'a kadar tüm etkin olmayan hesaplar yükseltilecek ve bu hafta sonu ücretsiz olarak geri dönebileceksiniz. WoW'un yıldırım hızındaki ilerlemesi ile üç günde çok şey yapabilirsiniz.

Genişlemelere ayak uyduramasanız bile, bir Legion hesabına geçersiniz, böylece Battle for Azeroth'dan önce her şeyi oynayabilirsiniz. Son genişlemede sunulan bazı yeni şeylere bakabilirsiniz. Ama bu yalnızca üç saatlik deneme süresinden sonra mümkün olur. Deneme hafta sonu boyunca 12 karaktere kadar tekrarlanabilir.

WoW her genişlemeyle dramatik bir şekilde değişiyor, bu yüzden birkaçını kaçırdıysanız yakalayacağınız çok şey olacak. Bütün yeni dünyalar, sınıflar, ırklar ve mekanikler karışınıza çıkabilir. Battle for Azeroth aynı zamanda müttefik ırklar başlattı. Mevcut ırklar üzerinde yeni bir karakter oluşturabilmeniz için kilidi açmanız gerekir. Ne yazık ki, hafta sonu boyunca bunu yapmak için yeterli zamanınız olmayacak.

Spin için bir Demon Hunter almanız tavsiye edilir. Hikayeye olan bağları göz önüne alındığında Legion'u keşfetmek için mükemmel bir sınıftırlar ve prolog hikayesini oynayarak otomatik olarak gösterişli yetenekler, donanımlar ve binekler kazanacaksınız. Bundan sonra, genişleme arayışlarını hemen ele almaya hazır olacaksınız. Ayrıca, kanatları ve yıkıcı göz huzmeleri var. Onlar harikalar.

Erişmek için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece Battle.net uygulamasını edinin, oyunu indirin ve oynayın. Ücretsiz hafta sonu sona erdikten sonra takılmaya karar verirseniz, Battle for Azeroth 31 Mart'a kadar satışta. Oyunu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

World of Warcraft İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!