Aydınlatılmış bir Boston'lu çorak araziyi keşfetmek mi istiyorsunuz? Xbox One'ınız var mı? Bu sorulara evet cevabını verdiyseniz, şanslısınız. Fallout 4, Xbox One'da bu hafta sonu ücretsizdir.

Fallout 4 Ücretsiz

Fallout 4 Ücretsiz

Aydınlatılmış bir Boston'lu çorak araziyi keşfetmek mi istiyorsunuz? Xbox One'ınız var mı? Bu sorulara evet cevabını verdiyseniz, şanslısınız. Fallout 4, Xbox One'da bu hafta sonu ücretsizdir. Fallout 4'ün ücretsiz sürümünü buradan indirebilir ve 21 Mayıs Pazartesi gününe kadar oynayabilirsiniz.

Eğer oyunda zaman geçirmekten keyif alıyorsanız ve bedava hafta sonu bittikten sonra oynamaya devam etmek istiyorsanız, bunu ve tüm DLC'leri satın alabilirsiniz. Oyunun kendisi Xbox Mağazası'nda $15 / £10 / $20 AU karşılığında satışa sunulacak. Oyunun ve altı genişletmenin de dahil olduğu Game of the Year Edition ise 30 $ karşılığında satılacak.

Alternatif olarak Amazon ABD, Xbox One için Fallout 4'ün dijital kodlarını 10 dolar karşılığında satıyor. Stoklar, çevrimiçi satıcıda hızlı bir şekilde tükenme eğilimindedir, bu yüzden mevcut olduğu sırada alın. Tüm oyunu satın almanız durumunda, ücretsiz denemede kaydettiğiniz ilerlemeler de devam edecektir.

Black Desert Online

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları