Bu yılki oyunun Modern Warfare 4 olduğu söyleniyor. Activision Blizzard'ın kazanç raporunun bir parçası olarak, şirket 2019'da yeni bir Call of Duty oyunu çıkaracağını duyurdu.


Call of Duty Modern Warfare 4

Call of Duty Modern Warfare 4

Activision Blizzard'ın kazanç raporunun bir parçası olarak, şirket 2019'da yeni bir Call of Duty oyunu çıkaracağını duyurdu.

Activision yönetimi, hem kıdemlilere hem de yeni gelenlere hitap edeceğini söyleyerek, oyun hakkında çok üst düzey bir fikir verdi. Şirket, oyunun seri için ileriye yönelik "büyük bir adım" olduğunu ekledi. Call of Duty'nin geçmişinde yer aldığını ve bunun mevcut bir alt markanın devamı olacağını söyledi.

Ayrıca, Activision yönetimi yeni Call of Duty'nin, Black Ops 4'ün geleneksel bir tek oyunculu modu ortadan kaldırılması nedeniyle kayda değer bir tür tek oyunculu mod sunacağını doğruladı. Bununla birlikte, yeni Call of Duty'nin geleneksel tek oyunculu moda geri dönüp dönmediği hala görülmemektedir. Durum ne olursa olsun, Activision yeni oyunun "devasa çok oyunculu bir dünyaya" ve "eğlenceli co-op oynanış" olacağını doğruladı. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı bekleniyor.

Johnson, Activision'ın oyun için "yüksek beklentileri" olduğunu söyledi, ancak gizemli oyunun satışlarının 2018 Black Ops 4'ten düşük olacağını öngörüyor. Black Ops serisi, tarihsel olarak en iyi performans gösteren Call of Duty alt markasıdır. Bu nedenle satışlarda geçen yıla göre düşüş yaşanması bekleniyor.

2019'un Call of Duty'sinin Infinity Ward'dan Modern Warfare 4 olduğu dedikoduları var. Seri üç yıllık, üç stüdyo geliştirme programındadır. Bu duruma bakılınca 2019 oyununun Modern Warfare serisini yaratan stüdyo Infinity Ward'dan gelmesi bekleniyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!