Call of Duty: Modern Warfare'ın Ücretsiz 1. Sezonu Tanıtıldı

Call of Duty: Modern Warfare'in merakla beklenen 1. Sezonu yayınlanacak. Ücretsiz şekilde sunulacak olan Season One güncellemesi, Call of Duty serisinin günümüze kadarki en büyük DLC içeriğini oyuncularla buluşturmayı hedefliyor.


  Call of Duty: Modern Warfare 1. sezonun yayınlanmasının ardından büyük ölçüde genişleyecek. Ücretsiz gelecek olan Season One içeriğiyle yeni haritalar, silahlar, modlar, kozmetik ürünler ve daha fazlası oyuna ekleneceği planlanılıyor. 

  Bilgisayar oyunlarının dağıtımı üstlendiği Activision'a göre Season One, Call of Duty tarihinin en büyük ücretsiz içeriği olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor. COD serisinin en popüler çok oyunculu haritası olan Crash'ın geri dönüşü de dahil olmak üzere oyun severlerin merakla beklediği birçok yenilikte yolda olduğu duyuruldu. Daha önceki güncellemeler de haritaların ücretli DLC'lerle yayınlanması sebebiyle çokça eleştiri yağmuruna tutulan Activision, bu kez oyun severleri harita konusunda kısıtlamayacak ücretsiz bir şekilde sunacak.

Call of Duty: Modern Warfare - Season One ile Gelecek Yenilikler:

  • 3 yeni Multiplayer haritası: Crash, Shipment ve Vacant
  • Yeni Ground War haritası: Port
  • 2v2 Gunfight haritaları: Cargo ve Atrium (daha fazlası yolda)
  • 3 yeni Multiplayer modu: Reinforce, Gunfight OSP ve Infected
  • 2 yeni silah: RAM-7 ve Holger-26
  • Yeni Spec Ops Deneyimleri: Bomb Squad, Grounded, Just Reward ve Pitch Black (daha fazlası yolda)
Call of Duty: Modern Warfare - Season One ile ilgili paylaşılan trailerı aşağıdan izleyebilirsiniz. gamer.com ailesi olarak keyifli seyirler dileriz.

Call of Duty®: Modern Warfare® Official - Season One Trailer


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!