Call Of Duty: Warzone Oyuncuları Ücretsiz Tortured & Rescued Görünümüne Sahip Olacak

0 Yorum · 279 Görüntüleme

Tortured & Rescued Adler görünümü, Sezon 3'ün bitiminden önce oyuna giriş yapan herkes sahip olabilecek.


Call of Duty: Warzone görevi Hunt for Adler planlandığı gibi gitmedi ve ilerleme sorunları, oyuncuların Black Ops Cold War temalı içeriğin tadını çıkarmasını engelledi. Raven Software, 3. Sezonun bitiminden önce oyuna giriş yapan herkese ücretsiz bir Adler "Tortured Rescued" görünümü alarak bir özür hediyesi sunuyor.

Raven Software, 30 Nisan'ın sonlarında duyuruyu yaptı ve oyunculara sorunlar konusunda sabırlı oldukları ve sınırlı süreli etkinliğe katıldıkları için teşekkür etti.

 

 

Bu sorunlar, etkinliği tamamlamaya çalışırken takip edilmeyen ilerlemenin yanı sıra, istihbarat oyuncularının oyunda gerçekten gidebilecekleri yerin ötesinde bulunmaları gerekiyordu. Görev, Verdansk'a atılan bir nükleer bomba da dahil olmak üzere sezonu başlatmak için büyük bir olayın ardından başladı. 

Bu, Black Ops Cold War karakterlerinin ve arsa konularının Call of Duty: Warzone'a girmesi için giriş görevi gördü ve büyük ölçüde oyunda bulunan Modern Warfare içeriğini devraldı . Activision, Warzone'u yıldan yıla değiştirmek yerine devam eden Call of Duty battle royale oyunu olarak kullandığından, gelecekte de benzer geçişler göreceğiz. Hikaye büyük olasılıkla ana hat oyunlarıyla aynı kuralda bulunmasa da, tanıdık yüzleri görmek hala güzel.

Adler, Call of Duty: Black Ops Cold War'da tanıtılan yeni karakterlerden biriydi ve oyunun kıvrımlı hikayesinde önemli bir rol oynadı. Jason Hudson ve Frank Woods gibi geri dönen karakterler ona katıldı.

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!