Calve’den gamer’lara özel kampanya

1 Nisan – 1 Mayıs 2019 tarihleri arasında tüm Migros mağazalarından yapacağınız 15 TL değerinde Calve ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde 5 TL değerinde digital oyun kodu hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

  • 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde 15 TL ve üzeri Calve markalı ürün alımında anında Zula, Counter Strike: Global Offensive (Steam), PUBG (Steam), League of Legends oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim verilecektir.
  • Calve markalı ürün ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce Calve ürünleri Money özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodları yine kartınız ile alınmalıdır.
  • Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamıyorsa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her Money kart sahibi kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.

MİGROS OYUN KODU ALIMI

En popüler oyunların dijital kodları Migros kasalarında satışta!

Digital oyun kodlarını tüm Migros mağazalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Digital oyun kodu satınalmak için mağazada kasiyere talebinizi iletip, kasada ödeme yaparak anında erişebilirsiniz.Migros’lardan oyun kodu alımı hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsin.

Facebook Yorumları