Catherine Classic PC'de Çıktı

Bir Catherine PC sürümü piyasaya sürüldükten bir hafta sonra, Sega nihayet orijinal oyunun bir PC portu olan Catherine Classic'i duyurdu ve şimdi Steam'de mevcut. Remake (Yeniden Yapım) ise sadece PS4 ve PS Vita için duyuruldu.


Catherine Classic

Catherine Classic

Bir Catherine PC sürümü piyasaya sürüldükten bir hafta sonra, Sega nihayet orijinal oyunun bir PC portu olan Catherine Classic'i duyurdu ve şimdi Steam'de mevcut. Gecelerinizi, kimin nerede olduğunu bilen, değişen bir merdiven çıkarak geçirmek istediğinizden emin değil misiniz? Fragmana bir göz atın.

Catherine’in PS4 ve PS Vita’da, Catherine Full Body ile yeniden yapımı duyurulurken Sega, diğer platformları henüz açıklamadı. 14 Şubat'ta Japonya’da olacak. Ardından Batı'da yayınlanacak. Orijinal sekiz yıl önce piyasaya sürüldü, bu yüzden PC portu çok uzun zamandır bekleniyor.

Sega, "PC oyuncularına Catherine'i ilk kez piyasaya sürüldüğü gibi deneyimleme fırsatı vermek istedik. Ve Catherine Classic bu hedefe ulaşmak için mükemmel bir yoldur." dedi.

Peki ya Catherine Full Body ya da diğer Sega konsol oyunlarına ne olacak? Sega'nın, bu oyunların çoğunu PC'ye koymaya istekli olduğunu ve ufukta başka duyuruların olabileceğini söyleyebiliriz.

Sega, "Gelecekte PC'de yayıncılık konusunda Sega/Atlus'tan paylaşacak daha heyecan verici haberlere sahip olmayı umuyoruz." dedi.

Belki de bu uzun zamandır beklenen Persona'nın duyurusu olabilir mi? PC'de olması istenen çok sayıda Atlus oyunu var, ama gölge serisi listemin en üstündedir.

Catherine Classic şimdi Steam'de 60,00 TL fiyatına satılıyor. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!