Çökmeler için Yeni Apex Legends Yaması Yayınlandı

Yorum · 0 Görüntüleme

Respawn Entertainment, çılgınca popüler olan battle royale oyunu olan Apex Legends için bir yama yayınladı. Ayrıntılı olarak açıklanan yama, PS4, Xbox One ve PC için kullanılabilir.


Apex Legends Yaması

Apex Legends Yaması

Respawn Entertainment, çılgınca popüler olan battle royale oyunu Apex Legends için bir yama yayınladı. Reddit'te ayrıntılı olarak açıklanan yama, PS4, Xbox One ve PC için kullanılabilir. Genellikle çökmeleri azaltmaya ve oyun hatalarını gidermeye odaklanır.

Respawn GPU'yla ilgili bir sorunu çözdüğü ve yükleme sürecinde bir butona basıldığında meydana gelen kazaları çözdüğü için Sony'nin konsolundaki oyuncular daha istikrarlı bir deneyime sahip olmamalıdır. Bir canlanmadan sonra oyuncuların ara sıra daha yavaş ilerlediği sorunu da çözdü. Mirage'nin özel yeteneği nedeniyle çökmelere neden oluyordu. Son olarak, Xbox One'da Gibraltar'ın Epic skini ile ilgili çökmeler giderildi. Aşağıdaki tam yama notlara bir göz atın.

Apex Legends 19 Şubat Yama Notları
- PS4 kilitlenme sorunları için düzeltmeler.
- - GPU ile karşılaştığınız sorunları çözüyor.
- - Yükleme işleminde butona erken basıldığında oluşan kilitlenme düzeltildi.
- Oyuncuların canlanmadan sonra yavaşça hareket etmeleri sorunu düzeltildi.
- Mirage Ability'nin çökmelere neden olmasıyla ilgili sorun düzeltildi.
- Xbox One'daki Gibraltar Epic skinlerinin sorunlara neden olması sorunu giderildi.

Oyunu hemen indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Apex Legends İndir

Ayrıca oyunu bilgisayarınızda oynayıp oynayamayacağınızı öğrenmek için Apex Legends Sistem Gereksinimleri konumuza göz atabilirsiniz. Eğer Apex Legends'ta hangi ganimetlerin haritanın hangi noktasında olduğunu bilmek isterseniz Apex Legends Ganimet Yerleri konumuza göz atabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!