CS GO Aim Hack Kodu

0 Yorum · 76078 Görüntüleme

{Topluluk İçeriği} Selamlar oyun topluluğunun çılgın takipçileri! Bu konumda sizlere nişan alma kodunu anlatacağım. Çok fazla vakit kaybetmeden konumuza geçelim.


CS GO Nedir?

Counter Strike Global Offensive, Counter Strike serisinin bir devamı niteliğinde olan video oyunudur. Oyunda amaç rakip takımı, kendi takımınızın yardımıyla alt ederek oyunu kazanmaktır. Oyunda birden fazla mod bulunuyor; ölüm maçı, basit eğlence, yıkım, rekabetçi. Bu modlardan en ciddi olanı rekabetçi diyebiliriz. Rekabetçi eşleşmeler tamamen rütbe sistemine dayalı bir biçimde işliyor, yani sizler oyuna dikkatinizi vererek rütbe atlayabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan diğer modlar ısınmak veya eğlenmek için oynanabilecek türde yer alıyor, bu modlar ile istediğiniz gibi eğlenebilir, arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Resmi eşleşmelerde en fazla 30 el bulunuyor, hangi takım daha önce 15. ele gelip kazanırsa, oyunun galibiyeti o takıma geçiyor. Bu modlar haricinde sizler isterseniz "topluluk sunucuları" bölümünde de oynayabilirsiniz. Bu bölümde, diğer insanların yapmış olduğu sunucularda oyun oynuyorsunuz. Bir nevi daha az ciddiyet, daha çok eğlence oluyor, denemenizi öneririm.


Hack Nedir?

Hileler sayesinde oyun içerisinde bulunan avantajı kendi üzerinize çekebilirsiniz. Hileler hemen hemen her oyunda illegal olarak geçer, sizler hile kullanırsanız yüksek ihtimal uzaklaştırma alırsınız. Hile kullanımı serbest legal olduğu oyunlarda var tabii. Bu oyunlara "Counter Strike Global Offensive" serisi de kendisini eklemiş. Hileleri legal olarak, topluluk sunucularında veyahut özel olarak oluşturduğunuz oyunlarda kullanabiliyorsunuz; resmi eşleşmelerde veya oyunun kendi hazırlamış olduğu oyun modlarında değil. Nişan alma hilesi sayesinde rakibinize herhangi bir efor göstermeden, nişangahınızı, rakibinizin vücuduna veya kafasına çevirebilirsiniz. Bu sayede sizler rakibinizi çok basit bir şekilde öldürebilirsiniz. 


Aim Hack Kodu

Counter Strike Global Offensive'de birden fazla hile kodu bulunuyor. Bu bulunan kodları detaylı bir biçimde öğrenmek istiyorsanız, internet tarayıcınız üzerinden aratarak bulabilirsiniz. Nişan alma kodu sayesinde, resmi olmayan eşleşmelerde arkadaşlarınızı kandırabilir ve onlarla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Umarım eğlence kavramımız her iki taraf için geçerli olur... Nişan hilesini aktif etmeniz için öncelikli olarak geliştirici konsolu açmanız gerekiyor. Geliştirici konsolu açmak için; ayarlar, oyun ayarları, oyun ayarları kısmında yer alan "Geliştirici Konsolu Aktifleştir" bölümünü "evet" olarak değiştirmeniz yeterli olacaktır. 

Bulunduğunuz özel oyunda veya resmi olmayan, sizlere ait eşleşmelerde geliştirici konsolu açıp "sv_cheats 1" yazmanız gerekiyor. Bu kod, sizlerin hileyi aktif etmeniz için kullanmanız gereken bir kod.

CS GO Aim Hack Kodları

weapon_accuracy_nospread 1

weapon_debug_spread_gap 1

weapon_recoil_cooldown 0

weapon_recoil_decay1_exp 999

weapon_recoil_decay2_exp 999

weapon_recoil_decay2_lin 999

weapon_recoil_scale 0

weapon_recoil_suppression_shot 500


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!