Hepimiz Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding hakkında daha fazla ayrıntı bekliyorduk ve Sony'nin E3 basın toplantısı büyük bir şekilde gerçekleşti.

Death Stranding

Death Stranding

Hepimiz Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding hakkında daha fazla ayrıntı bekliyorduk ve Sony'nin E3 basın toplantısı büyük bir şekilde gerçekleşti. Yeni fragmanda, oyun karakteri ve öykü ögeleri, engin, yağmurlu bir dağ silsilesi boyunca yürüyüş yaparak ana karakterle (Normad Reedus'un benzerliğini kullanarak) sergilendi.

Norman Reedus'un karakterinin ilk başta elinde kafatası dövmesi olduğu ortaya çıktı ve video da çeşitli ortamlarda ona doğru ilerledi. Oynanış, ona nehirleri gezdirerek, bir dağın kenarına tırmanarak, geniş ovalarda dolaştırıyordu. Sonra Mars gibi kir alanlarıyla etraftaki uçsuz bucaksız arazileri gezdiriyordu. Daha sonra ayaklarının üzerinde kesiklerle duşta çıplak bir şekilde olduğu sahneye geçiliyor ve ardından arkasında daha fazla yük ile dolaştığı sahneye dönülüyor.

Ne yazık ki, Death Stranding piyasaya sürülme tarihi ve hatta oyunun hangi içerikten oluştuğuna dair sağlam bir kavrayış alamadık.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları