Deston Haritası 13 Temmuz'da PUBG'ye Geliyor

0 Yorum · 157 Görüntüleme

Oyunseverlerin çıkmasını heyecanla beklediği yeni harita Temmuz ayında PUBG'ye eklenecek.


Krafton, yaptığı son canlı yayınlardan birinde PUBG Deston haritası hakkında bazı detaylar verdi. Yaklaşan harita, PUBG'de gördüğümüz dokuzuncu harita olacak. Oyuncular, sosyal medyada oyuna yeni bir harita eklemenin zamanının geldiğini oyun camiasına sürekli hatırlattılar. 

PUBG Deston haritasını kısa bir fragman ve canlı yayın aracılığıyla onaylayan geliştirici şirket Krafton, şimdide çok oyunculu dokuzuncu konum hakkında daha fazla ayrıntıya giriyor. Haritada Fortnite tarzı tırmanma halatları, hava botları ve kalıcı paraşüt yeteneği gibi yeni özelliklerle, büyüyen Ripton şehrinden daha fazlasını vaat ediyor. 

Durston'un bir kasırgadan sonra yok edildiği ve terk edildiği söyleniyor ve 8×8 haritanın büyük bir kısmı sular altında kaldı ve etrafta dolaşmak için bir tekne gerekti. Gezilecek yerler arasında büyük Ripton şehri, barajlar, rüzgar türbini tesisleri, bataklıklar, artık daha ölümcül olan paintball arenası ve dev şişme tavukların olduğu bir konser salonu yer alır. Temmuz ayında kendiniz deneyebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!