Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri

Yorum · 12 Görüntüleme

Devil May Cry 4, Capcom tarafından 2008 yılında PlayStation 3, Xbox 360 ve Windows platformları için geliştirilen ve yayınlanan aksiyon-macera hack ve slash video oyunudur.


Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Devil May Cry 4, Capcom tarafından 2008 yılında PlayStation 3, Xbox 360 ve Windows platformları için geliştirilen ve yayınlanan aksiyon-macera hack ve slash video oyunudur. Devil May Cry serisinin dördüncü bölümüdür ve Bingo Morihashi tarafından yazılmıştır ve Hideaki Itsuno tarafından yönetilmektedir.

Hikaye, şeytanları ve Order of the Sword'un liderini öldürdükten sonra, serinin ana karakteri Dante'yi durdurma görevinde olan şeytani güçlere sahip bir genç olan Nero'yu izler. Oyuncu, Nero ve Dante'yi ateşli silahlar, kılıçlar ve diğer silahlar kullanarak yakın dövüşte düşmanlarla savaşırken kontrol eder.

Devil May Cry 4'te oynanış, serideki önceki oyunlar gibidir. Oyuncu, bazen yapbozları çözerek veya eşyaları toplayarak "görevler" denilen seviyelerde savaşmalıdır. Bir görevdeki performans, en düşük not olan "D" den başlayarak derecelendirilir. Ardından "A", "S", "SS" ve "SSS" şeklinde en yüksek dereceye devam eder. Notlar kullanılan öğelere, toplanan Red Orbs'a, geçen zamana ve toplanan Style Points'in sayısına dayanmaktadır. Her Style Points notunun kendi etiket kelimesi vardır. Zarif sınıf ekranın yan tarafında görünür ve "Deadly" (D) ile başlar, "Carnage" (C), "Brutal" (B) ve "Atomic" (A) ile ilerler; sonra, "Smokin'" (S), "Smokin' Style" (SS) ve son olarak "Smokin' Sick Style" (SSS) ile son bulur. Bu dövüş oyununun odak noktasıdır. Çeşitli atakların kesintisiz kombinasyonları ile hasar vermekten kaçınır.

Oyuncu, genellikle saldırı düzenlerini ezberleyerek, kombo yapmaya devam etmek için düşman saldırılarından kaçınmalıdır. Devil Trigger ise, oyuncunun daha fazla hasar vermesiyle birlikte yavaş ama istikrarlı bir sağlık rejenerasyonu ekleyerek daha güçlü hale gelmesini sağlayan süper bir durumdur. Ölçerdeki minimum miktar dolduğunda tetiklemek için düğmeye basarak Devil Trigger etkinleştirilebilir.

Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 2
 - İşlemci: Intel 4 Pentium işlemci veya daha iyisi
 - Bellek: 512 MB
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 series veya daha iyisi
 - Depolama: 8GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows Vista
 - İşlemci: Intel Core 2 Duo işlemci veya daha iyisi
 - Bellek: 1GB
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 series veya daha iyisi
 - Depolama: 8GB boş alan


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!