Devolver Digital, Steam'de Ücretsiz Bir Oyun Yayınladı

0 Yorum · 444 Görüntüleme

Ücretsiz oyun kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Devolver Digital, Steam'de ücretsiz bir oyun yayınladı.


 Yaz aylarının vazgeçilmesi haline gelen bilgisayar ve konsol oyunları artık hayatımızın her anında bize eşlik ediyor ve boş zamanlarımızı doldurarak eğlenmemizi sağlıyorlar. Birde oynadığımız oyun ücretsiz ise bu daha bir iyi oluyor. Bizde sizlerde Devolver Digital'in geliştirdiği Steam'e yayınladığı ücretsiz bir oyunu tanıtacağız. 

Geliştirici şirket Devolver Digital, daha öncesinden iptal edilen oyun etkinliğinde  Devolverland Expo'yu duyurmuştu. 2020 yılının çeyreğinden sonra tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisi nedeniyle iptal edilen etkinlikler, çevrimiçi olarak internet üzerinden yapıldı. İşte oyunumuzda tam olarak bu konuları ele alarak geliştirilmiş. Benzersiz olması oyunu öne çıkarak en önemli detay oldu.

 Oyunumuzun ismi Devolverland Expo. Bu oyunda eptal edilen etkinliği konu alıyor yani bir oyun etkinliği oyunu diyebiliriz. Bizim oyundaki amacımız, oyun etkinlik alanına gizlice girmek ve güvenlik sistemlerinin üstesinden gelerek etkinlikte duyurulacak oyunları bulmaya çalışacağız. 

Steam oyun hakkında:

"Devolverland Expo, yıllık Devolver Digital oyun fuarının gizemli bir şekilde iptal edilmesinden sonra terk edilmiş bir kongre merkezinde yer alan birinci şahıs bir 'pazarlama simülatörü'. Kongre merkezine girin ve fuarın iptalinde kaybedilen tüm fragmanları, oyun demo videolarını ve diğer sırları izlemek ve almak için gelişmiş güvenlik sistemlerinden kaçının."

Devolverland Expo sistem gereksinimleri:

Minumum

64-bit işlemci ve işletim sistemi süreci
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: 2.8 GHz veya daha yüksek hızda çalışan AMD / Intel CPU (AMD Phenom II X4 925 veya Intel i3-4130 veya daha yenisi önerilir)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD / NVIDIA grafik kartı, en az 2GB ayrılmış VRAM ve en az DirectX 11 ve Shader Model 5.1 desteği: AMD Radeon HD 7870 veya NVIDIA GeForce GTX 760 veya daha yenisi önerilir
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Entegre veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı
Notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi süreci
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: 3,5 GHz veya daha yüksek hızda çalışan AMD / Intel işlemci (AMD FX-6300 serisi veya Intel Core i3-8100 veya daha yenisi önerilir)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD / NVIDIA ayrılmış grafik kartı, en az 4GB ayrılmış VRAM (veya daha fazla) ve en az DirectX 11 ve Shader Model 5.1 desteği: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya AMD Radeon R9 DirectX: Wersja 11 Miejsce na dysku: Entegre veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı Dodatkowe uwagi: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir, Windows 7 ve 8.1 desteklenir, ancak bazı AMD Grafik Kartları bu işletim sistemi sürümlerinde daha düşük performans gösterebilir.
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Entegre veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı
Notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!