Dirt 3 Sistem Gereksinimleri

Yorum · 268 Görüntüleme

Dirt 3 (DiRT 3 olarak stilize edilmiş), Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yarış video oyunudur.


Dirt 3

Dirt 3

Dirt 3 (DiRT 3 olarak stilize edilmiş), Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yarış video oyunudur. Colin McRae Rally serisindeki sekizinci oyundur.

Ana mod, oyuncuların kendilerine yeni araçlar sağlayan sponsorların ilgisini kazanmak için çeşitli etkinliklerde itibar puanları kazanmasını sağlar. Flashback'ler, herhangi bir zorlukta beş kata kadar kullanılabilen Colin McRae: Dirt 2'den dönmektedir, ancak kullanım zorunluluğu vardır. Yeni bir jimnastik salonu modu oyuncuları engelli parkurlara sokarak puan kazanmak için çeşitli hileler yapmaları için zorluyor. Ahşap hedeflerin parçalanması ("Invasion"), bir zombi enfeksiyonunun yayılması ("Outbreak") ve bayrak yakalama benzeri oyun modu ("Transporter") gibi etkinlikleri içeren çeşitli parti modları bulunuyor. Diğer yeni özellikler arasında, hiçbir sürücü yardımcısı olmadan oyuncuları kokpit görünümüne, yağmurun ve karın görünmesine ve tekrar klipleri doğrudan YouTube'a yükleme olanağına sahip olan bir Hardcore modu vardır.

Dirt 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows Vista/ 7/ 8
 - İşlemci: Intel Pentium D 2.8 GHz veya AMD Athlon 64 X2 2.8 GHz
 - Bellek: 2 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8000 Series veya AMD Radeon HD 2000
 - Depolama: 15 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows Vista/ 7/ 8
 - İşlemci: Intel Core i7 veya  AMD Phenom II
 - Bellek: 2 GB RAM
 - Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6000 Series
 - Depolama: 15 GB boş alan


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!