Dota Underlords Önümüzdeki Hafta Erken Bir Battle Pass Alıyor

Yorum · 4 Görüntüleme

Valve, oyunun başlamasından bu yana bir Dota Underlords Battle Pass'ın geleceğini söylemişti ve şimdi çok yakında ne bekleyeceğimizle ilgili ilk bakışımızı elde edeceğiz.


Dota Underlords Proto-Battle Pass

Dota Underlords Proto-Battle Pass

Valve, oyunun başlamasından bu yana bir Dota Underlords Battle Pass'ın geleceğini söylemişti ve şimdi çok yakında ne bekleyeceğimizle ilgili ilk bakışımızı elde edeceğiz. Geliştiriciler, önümüzdeki hafta oyunun ilerleme sistemini, oyunculara neler olduğunu görme ve bunlara cevap verme şansı verecek bir 'Proto-Battle Pass' ile bunu başlatmayı planlıyor.

Valve, "İlerlemenin yayınlanmasını ve Proto-Battle Pass olarak adlandırdığımız şeyi göreceksiniz. Bu beta Battle Pass, sistemde sizinle yinelenmemize izin verir ve neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını ve ne tür bir içeriğin eklenmesini istediğinize dair görüşlerinizi bize bildirir." dedi.

Dota Underlords hala Erken Erişimde, bu yüzden bu beta Battle Pass'ın buna göre fiyatlandırılacağını umuyoruz ya da belirli kişilere verilecektir. Resmi siteye göre Valve, Battle Pass "ilerleme, kozmetik ürünleri, özel boardlar ve diğer birçok yeni özellik sunacak" diyor. Bu beta sürümü bu eklemelerin nasıl çalıştığı ve düzeltmek için neler yapılması gerektiği ile ilgili bir şans olacaktır.

Bundan önce, bu haftaki güncelleme Shaman ve Warlock ittifaklarını elden geçirecek, üç yeni öğe ekleyecek, meçler ve ittifak öğeleri için ince dokunuşlar getirecek. Ek olarak Valve, test etmeniz için belirtilmemiş bazı "deneysel özellikler" getireceğini söylüyor.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!