Dragon Age Duyurusu Çok Yakında

Yorum · 18 Görüntüleme

Dragon Age serisi, 2014'ün Dragon Age: Inquisition'nından bu yana sessiz kaldı, ama bu yakında değişecek.


Yeni Dragon Age Oyunu

Yeni Dragon Age Oyunu

Dragon Age serisi, 2014'ün Dragon Age: Inquisition'nından bu yana sessiz kaldı, ama bu yakında değişecek. BioWare'den Casey Hudson, şirketin Aralık ayında planları hakkında daha fazla bilgi vermeye hazırlandığını söyledi.

Hudson BioWare blogunda, "Bu blogları veya kendimi ve Mark Darrah'ı Twitter'da takip ediyorsanız, biliyoruz ki bazı gizli Dragon Age şeyleri üzerinde çalışıyoruz. Dragon Age, stüdyomuzda inanılmaz derecede önemli bir seridir ve mirasına devam etmekten heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki ay için daha fazla bakın." dedi.

Önümüzdeki ayın Aralık ayının referansı, en büyük oyun etkinliğinin olduğu yıllık Oyun Ödülleri'dir. Bu aynı zamanda övgülerle birlikte çok sayıda başlangıç ve duyuruyu da barındırıyor, o yüzden yaklaşmakta olan Dragon Age duyuru şovunu görmek şaşırtıcı olmayacaktır. Inquisition, 2014'ün Oyun Ödülleri'nde Yılın Oyununun onur ödülünü kazanmıştı.

Dragon Age, BioWare'ın son nesilde alternatif iki büyük seriden biridir, diğeri ise Mass Effect'tir. Mass Effect, Mass Effect: Andromeda ile yeni nesil konsollara geldi, ancak Dragon Age bu nesil için özel olarak oluşturulmuş yeni bir oyuna sahip değildi.

Şu anda BioWare'in bir sonraki büyük sürümü Şubat 2019'da gelecek olan Anthem'dir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!