E3 2019'daki Yeni Oyun Duyuruları ve Yeni Güncellemeler

Yorum · 2 Görüntüleme

Assassin’s Creed’den State of Decay 2 güncellemelerine kadar, yeni oyunlar ve DLC'ler...


Yeni Oyun Duyuruları ve Yeni Güncellemeler - E3 2019

Yeni Oyun Duyuruları ve Yeni Güncellemeler - E3 2019

E3 2019, gelecek yıl ve yeni ilanlar ile doludur. En büyük oyunların çoğu yaz sonlarına veya sonbaharın başlarına kadar çıkmayacak ve bu yıl 2020 için daha birçok şey bırakacak. Ama yine de şuan bile yeni oyunlar deneyebilirsiniz.

Pek çok yayıncı, hafta boyunca veya hatta basın toplantıları sırasında canlı yayınlanacak sürpriz duyurulardan en az birkaçını hazırlayarak E3 hayranlarına gösterdi. Daha önce hiç duymadığınız oyunlardan, fark ettiğinizden şaşırtıcı şekilde daha yakın zamanda olanlara kadar, işte oyun endüstrisinin en büyük haftasında oynayabileceğiniz tüm oyunlar, DLC ve büyük ücretsiz güncellemeler.

Assassin's Creed Odyssey Creator Mode (Ücretsiz, Şimdi Mevcuttur)

Büyük açık dünya oyunu Assassin's Creed Odyssey için bir güncelleme onu daha da büyük yapar. PC için yeni bir Creator Mode uygulaması mevcut olup, Ubisoft'taki geliştiricilere benzer bir araç seti ile diyalog ağaçları ve görev hedefleri oluşturmanıza izin verir. Araçlar yalnızca bir PC uygulamasıyla kullanılabilir olsa da, gerçek görevlere her platformdan erişilebilir.

Borderlands 2 DLC (Ücretsiz, Şimdi Mevcuttur)

Önceden sızdırılmış olmasına rağmen, Borderlands 2 için ücretsiz DLC'nin duyurulması yine de Microsoft konferansında heyecan yarattı. Commander Lilith & The Fight for Sanctuary, Borderlands 2 dünyasında bir hikaye daha anlatıyor ve Borderlands 3 için kurgu oluşturuyor. Ve olduğu gibi, bu ay hem PlayStation Plus hem de Game Pass'a dahil edilen The Handsome Collection ile uyumludur.

Cadence of Hyrule (25 $, 13 Haziran)

Nintendo, ikonik Legend of Zelda karakterlerini ve müziklerini, Crypt of the Necrodancer geliştiricisi Brace Yourself'e, Cadence of Hyrule adındaki ritmik bir Zelda spin-off'u için ödünç veriyor. E3 festivalinin son günü olan 13 Haziran'da başlayacak.

Contra Anniversary Collection (20 $, Şimdi Mevcuttur)

Contra Anniversary Collection, bu yıl Nintendo Direct sunumu sırasında gizlice yayınlandı. NES ve Contra, Super C, Contra 3: The Alien Wars, Hard Corps ve daha fazla Arcade sürümleri dahil olmak üzere, nişancı serilerinde birkaç klasik oyun içermektedir.

Collection of Mana (40 $, Şimdi Mevcuttur)

Seiken Densetsu serisi, RPG kanonunda en çok saygı görenlerden biridir ve bu klasik oyun koleksiyonu bir nadir mücevher içermektedir. Collection of Mana, daha önce Amerika'da Final Fantasy Adventure olarak yayımlanan Game Boy için Seiken ile birlikte, Secret of Mana ve bulması zor Trials of Mana’yı denenmelerle bir araya getiriyor.

Fallout 76 Free Trial (Ücretsiz, Şimdi Mevcuttur)

Fallout 76, büyük ölçüde olumsuz eleştirilerle geçen yıl piyasaya sürüldü, ancak Bethesda oyundan vazgeçmiyor. Stüdyo, ısrarcı bir şekilde çevrimiçi çorak araziye yaklaşmakta olan bazı ilaveleri detaylandırdı ve bu hafta ücretsiz denemeleri için oyuncuları oyuna davet etti.

Forza Horizon 4 Lego Speed Champions Expansion (20 $, 13 Haziran)

Forza Horizon 3'ün Hot Wheels genişleme paketinin ayak izlerini takip ederek, yarış serisindeki oyuncak trendine girdi. Forza Horizon 4 için Lego Speed Champions genişlemesi, McLaren Senna, Ferrari F40 Competizione ve 1967 Mini Cooper S Rally gibi Lego otomobilleriyle dolu bir garaj ekler. Ayrıca Lego yarışmalarında yarışabilir ve gizli bonus küpleri toplayabilirsiniz.

PC için Game Pass (10 $/aylık, Şimdi Mevcuttur)

Microsoft, planlarını takdim ettikten sonra, Game Pass'ı PC'ye genişletilmiş yeni oyun alanlarını ve konsol ile PC hizmetlerini birlikte içeren bir pakette ve Xbox Live Gold ile birlikte genişletti. Merak ediyorsanız, Game Pass abonelik hizmetinin Ultimate sürümünü ilk ayda yalnızca 1 dolar karşılığında deneyebilirsiniz.

The Last Remnant Remastered (20 $, Şimdi Mevcuttur)

2008 RPG The Last Remnant, PlayStation 3 ve Xbox 360'tan taşınabilir Nintendo Switch'e geldi. Bu yenilenmiş versiyonu geliştirilmiş grafikler ve oyun motoru ile oynayabilirsiniz.

Octopath Traveler PC (60 $, Şimdi Mevcuttur)

Nintendo Switch'teki Square Enix'in klasik tarzdaki RPG'sini oynama şansı bulamadıysanız, artık PC'de oynayabilirsiniz. Octopath Traveller, Final Fantasy 6 gibi oyunlarda bulunan 16-bit RPG estetiğini modernize eden, her biri kendine özgü yetenekleri olan sekiz ayrı maceracının hikayelerini izler.

Rainbow Six Siege: Operation Phantom Sight (30 $ Year 4 Pass, Şimdi Mevcuttur)

Rainbow Six Siege'de, Year 4 Pass sahipleri için mevcut olan Operation Phantom Sight adı verilen yeni bir genişleme. İki yeni Operatör ve çeşitli güncellemeler ekler. Year 4 Pass olmayanlar, 18 Haziran'da gelecek hafta başlayarak Operatörlerin kilidini açabilecekler.

Roller Champions Pre-Alpha (Ücretsiz, Şimdi Mevcuttur)

Ubisoft'un esports'a olan son akını, roller derby'de stilize edilmiş bir sürüm. Denemek için beklemenize gerek yok. Şirket bu hafta PC için hazır bir alfa sürümü hazırladı, 14 Haziran’da sona erecek. Böylece pistte oynayabilir ve Roller Champions'ı kendiniz deneyebilirsiniz.

State of Decay 2: Heartland (10 $, Şimdi Mevcuttur)

Bu hafta Xbox zombi hayatta kalma yönetim simi State of Decay 2, Heartland adlı en büyük genişlemesini elde etti. Fragmanda biri kayıp babasını ve diğeri efsanevi bir operatörü arayan iki sağ kalan var.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!