Elder Scrolls Online Benzeri 10 Oyun (2021)

0 Yorum · 634 Görüntüleme

ESO benzeri listemize göz atın ve Tamriel dışında yeni bir macera bulun.


  1. Conan Exiles

Hayatta kal, rekabet et ve sürgün edilenlerin zorlu topraklarını fethet. Çevrenizi kullanarak, hayatta kalmanıza yardımcı olacak silahlar, aletler, giysiler ve diğer yararlı teknolojileri yapın.

Kanlı savaşlara katılın, devasa araziyi keşfedin ve topluluklar oluşturun. Bu oyun sizi eğlendirecek ve daha fazlası için heyecanlandıracak.

 

  1. Black Desert Online

Valencia Krallığı ölümcül bir salgın hastalık yaydıktan sonra, Caloheon Cumhuriyeti ihanetlerini durdurmak için onlarla savaşa gider.

Bu dinamik dünyada gezinin, heyecan verici ancak zorlu görevler üstlenin ve kötü güçleri durdurma mücadelesindeki rolünüzü keşfedin. Black Desert Online, sizi saatlerce eğlendirecek olağanüstü ve benzersiz bir MMORPG'dir.

 

  1. Guild Wars 2

Elder Dragons'u öldürmeyi amaçlayan bir zamanlar soyu tükenmiş bir lonca olan Destiny's Edge, Tyria'da yeniden ortaya çıktı.

Görevlere çıkarken ve sırları ortaya çıkarırken onların hikayelerini keşfedin. Bu oyunda verdiğiniz kararlar, MMO'larda nadiren görülen bir RPG öğesi olan dünyayı etkileyebilir. Kendinizi bu devasa dünyaya bırakın ve kaderinizin kontrolünü ele alın.

 

  1. TERA

"The Exiled Realm of Arborea"nın kısaltması olan TERA, iki uyuyan devin bedeninden yaratılan bir fantezi dünyasında geçiyor.

The Exiled Realm hem tanrılar hem de ölümlülerle dolu. Bu dünyada bir savaş çıktı ve TERA tanrıları tarafından yaratılan yaratıkları yenmek için ölümlülere yardım etmek senin işin. Görevlere gitmek ve diğer canavarlıkları yok etmek için arkadaşlarınızla veya diğer rastgele oyuncularla gruplar halinde oynayın.

 

  1. Neverwinter

Şehrin Efendisi'nin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından Neverwinter halkı arasında huzursuzluk çıktı.

Vatandaşlar, cesetler hayata dönerken ve çökmekte olan şehrin kalıntılarına saldırırken birbirleriyle savaşırlar. Neverwinter Tarikat Tacını araştırmak ve şehri tehdit eden gizemleri ortaya çıkarmak sizin göreviniz.

 

  1. Aion

Bu fantastik MMORPG'de, sizin kadar benzersiz bir karakterle PvPvE savaşına katılabilirsiniz.

İlk altı sınıftan birini uygun seviyeye ulaştıktan sonra seçebileceğiniz özel bir sınıfla birleştirmenize olanak tanıyan, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç sınıf vardır.

Olasılıklar sonsuzdur ve size en iyi MMORPG deneyimini yaşatır.

 

  1. Old School RuneScape

Old School RuneScape, orijinal RuneScape'e benzemek üzere geliştirilmiş bir MMORPG'dir.

Old School RuneScape, piyasaya sürülmesinden bu yana yeni içerik, motorda iyileştirmeler ve çok daha fazlasını içeren birçok güncelleme aldı. Bu sürüm, oyuncuların oyun deneyimlerini daha zorlu ve heyecan verici hale getirmek için iki oyun modunu kullanmalarına olanak tanır.

Bu klasik MMORPG'ye dalarak geçmişe bir yolculuk yapın.

 

  1. Lord of the Rings Online

Klasik Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden ve Hobbit'ten ilham alan Lord of the Rings Online, gerçekten eşsiz bir MMORPG'dir.

Aynı türdeki diğer oyunların aksine, LOTRO geleneksel PvP oynanışını uygulamaz. Bunun yerine, dünyaya heyecan verici bir dinamik katan “oyuncu vs oyuncu canavarı” sistemiyle çalışıyor.

Oynayabileceğiniz birkaç cilt hikayesi ile heyecan verici ve bazen beklenmedik yolculuklara çıkarken saatlerce meşgul olacaksınız.

 

  1. Final Fantasy XIV

Bir karakter oluşturun ve oynamak için bir disiplin seçin, ardından Hydaelyn dünyasında yolculuğunuza başlayın.

Zengin bir dizi görevle, bu MMORPG sizi topraklarda seyahat etmeye ve seveceğiniz benzersiz NPC'lerle tanışmaya zorluyor.

Bu oyundaki içerik, başlangıçta MMORPG'lere neden aşık olduğunuzu hatırlatacak.

 

  1. World of Warcraft

Warcraft III: The Frozen Throne olaylarının ardından, World of Warcraft, dünyadaki en popüler MMORPG olmayı başardı.

Bir karakter yaratın, Azeroth dünyasını keşfedin, dünyanın başına bela olan canavarlarla savaşın, diğer oyuncularla etkileşime geçin ve size atanan görevleri tamamlayın.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ırk ve sürekli gelişen içerikle, bu oyuna aşık olacak ve oynamayı asla bırakmayacaksınız.

 

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!