En Çok Satan Oyunlar - 2019 Nisan Son Hafta

0 Yorum · 45 Görüntüleme

Sony'nin PS4'e özel Days Gone yılın en büyük fiziksel lansmanını yapan oyun oldu. Peki yeni çıkan Mortal Kombat 11 ve diğer oyunlara neler oldu. Listeye bir göz atalım.


En Çok Satan Oyunlar

En Çok Satan Oyunlar

Days Gone, satış izleyicisi Chart-Track'e göre şimdiye kadarki en büyük lansman oldu. Sony'nin PS4'e özel oyunu eleştirmenlerden karışık yorumlar aldı. Ancak bu, 2. sırada yer alan yeni çıkan Mortal Kombat 11'i geçmesini engellemedi.

İlk 10'un geri kalanı geçen hafta ile tanıdık bir tablo çiziyor. FIFA 19, 3. sırada, Red Dead Redemption 2 ise güçlü performansını 4. sırada sürdürüyor. The Division 2 iki sıra gerileyip 5. sırada yer alırken, geçen hafta 1. sırada yer alan World War Z, bu hafta 10. sıraya düştü.

Yeni giriş yapan oyunlardan Days Gone ile ilgili oynayanlar; oyunda bir çok şey yaptıklarını, bunun sonucunda muhtemelen büyüleyici, tatmin edici veya etkileyici bir sonuca giden bir parça gibi bir şeyler bulmayı ama hepsinin sonunda, sadece hurdalar aldıklarını söylediler.

Bir diğer yeni oyun MK11 ise, sadece seri hayranları ve Netherrealm'in geliştiricileri için bir oyun değil, acımasız savaşçıların birbirini dövmelerini izlemekle ilgilenen herkes için dövüş oyunları dünyasına açılan bir kapı diyebiliriz. Kolaylaştırılmış mekanik, beceri seviyeniz ne olursa olsun, heyecan verici bir şekilde mücadele etme eylemini sürdürür. İlginç karakter ve oyun biçimlerinin farklı bir listesi var ve hikaye modu eğlenceli bir oyun.

En Çok Satan Oyunlar Listesi

01. Days Gone
02. Mortal Kombat 11
03. FIFA 19
04. Red Dead Redemption 2
05. The Division 2
06. Mario Kart 8 Deluxe
07. Sekiro: Shadows Die Twice
08. Forza Horizon 4
09. New Super Mario Bros. U Deluxe
10. World War Z


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!