Next güncellemesi ve Xbox One sürümü No Man's Sky'ın listeye yeniden girmesine yardımcı oldu. Ama en iyi 10'da yer almayı başaramadı. Geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarına bir göz atalım.

En Çok Satan Oyunlar

En Çok Satan Oyunlar

No Man's Sky, büyük Next güncellemesinin yanında Xbox One'a geldi ve oyunun 28 Temmuz'a kadarki haftada listeye yeniden girmesine yardımcı oldu. Satıştaki artış, oyunun ilk 10'a girmesi için yeterli değil, ama bu keşif oyununu 12. sıraya yerleştiriyor.

Listenin en üstünde bu hafta bir kez daha Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy var. Böylelikle, çoklu platform lansmanından sonra Activision'ın yeni nesil üçlüsü beşinci haftasında Haziran ayını 1. sırada tamamlamış oldu. Lego The Incredibles ardı ardına üçüncü haftada 2. sırada yer aldı, The Crew 2 ise 3. sıra kendine yer buldu. Bu hafta yeni çıkan oyunlardan 3 tanesi ilk 40'a girmeyi başardı. Bunlar; Train Sim World 20. sıra, Go Vacation 23. sıra ve WarioWare Gold 38. sıra şeklinde oldu.

No Man's Sky son güncellemesiyle çok daha iyi durumda. No Man's Sky Next güncellemesi bir çok kişinin oyuna yeniden başlamasını sağladı.

En Çok Satan Oyunlar Listesi

01. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
02. Lego The Incredibles
03. The Crew 2
04. God of War
05. Mario Kart 8 Deluxe
06. Call of Duty: WWII
07. Grand Theft Auto V
08. Sonic Mania Plus
09. Jurassic World: Evolution
10. Mario Tennis Aces

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları