En İyi 10 GTA V Araç Modu

0 Yorum · 507 Görüntüleme

En sevilen oyunlardan biri olan GTA V'in en iyi 10 araç modunu sizler için listeledik.


Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu olan GTA V, Grand Theft Auto serisinin yedinci ana oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkan daha sonrada PlayStation 4, Xbox One, Xbox X ve S Serisi, PC ve PlayStation 5 platffromları için yayınlanan GTA V, birçok çevrimiçi platformda ençok indirilen ve satın alınan oyunlar arasında ilk sıralarda yer almakta. 

Grand Theft Auto V'te birçok mod bulunuyor ve her mod bambaşka bir deneyim sunmakta. Oyunseverler GTA V'i bitirdikleri sırada oyun artık monotonlaşmaya başlıyor ve oyuncular bu modlara yöneliyor. Bizde bu modlar arasında en çok ilgi gören araç modunun en iyilerini listeledik. 

10- RC Araçlar

RC araçları bir süredir Grand Theft Auto oyunlarında yer alıyor. Bu modun olayı aslında küçültülmüş araçlardan ibarettir. GTA serisinin diğer birkaç oyununda da görmeye alışık olduğumuz bu mod GTA V'de de yer aldı. Araçlar küçüldüğü gibi ses efektleride o ölçüde değişerek eşsiz bir deneyim sunmakta. 

9- 2019 Ford F450 Superduty Platinum 4 Kapılı Çekici Paketi

2019 Ford F450 Superduty Platinum 4 Kapı Çekici Kamyon Paketi modu, oyuncuların arabaları kolaylıkla çekmesine olanak tanır. Çekicinin polis versiyonuyla tamamlanan bu mod, araçları çekmenin en iyi yoludur. Bu çarpıcı çekici ile olasılıkları hayal edin. Deve çeki pembesi kamuflajı ve San Andreas DOT dahil olmak üzere çeşitli görünümlere sahip aracın üç çeşidi ile birlikte gelir. 

8- Batman Araçları Eklenti Paketi (9)

Çok sayıda Batman aracı içerdiği için , bu mod diğer araç modlarından farklıdır. Batman Araçları Eklenti Paketi (9) tahmin edebileceğiniz gibi dokuz araç sağlar. Bu mod Tumbler, Batmobile 2016, Batmobile Asylum ve hatta Batwing'i içerir. Batwing, Grand Theft Auto V'in savaş uçakları gibi hız yapmaya olanak tanır. 

7- Gerçek Marka Jant Paketi

Bu mod paketini tasarlayan mod oluşturucu, onlara bir resim veya 3B model gönderirseniz yeni jant tasarımlarını yapabilirler. Bu doku modunun içerdiği gerçek tekerleklerden gelen jantlardır. Lamborghini gibi gerçekçi markalara ve daha fazlasına sahip olmak bu modu diğer modlardan ayırıyor. 

6- Gerçekçi Sürüş V

Grand Theft Auto V'in sürüş mekaniklerini tamamen yeniden tasarlayan bu modoyuncular için mümkün olan en gerçekçi sürüş deneyimini sağlamaya çalışıyor. Oyunun araba sürüş mekanikleri oldukça iyi olsada araba simülasyon oyunları kadar gerçekçi bir sürüş deneyimi vermiyor. Bir grup geliştiricide bunu ele alıp geliştirmişler ve çok başarılı bir işe imza atmışlar. 

5- 2015 Ferrari LaFerrari

Listemizin her ne kadar 5. sırasında yer versekte bu mod GTA V'in şimdiye kadarki en çok indirilen modlardan biri olan 2015 Ferrari LaFerrari toplamda 500 binden fazla indirilmiştir. Gerçek bir Ferrari'yi tasarlayan bağımsız geliştiriciler sıradışı gözüken bu arabayı her anlamda iyi yapmayı başarmışlar.

4- IVPack - GTA V'deki GTA IV Araçları

Grand Theft Auto IV , New York City'nin bir yorumu olan Liberty City'yi canlandırmasıyla serinin en ikonik oyunlarından biridir. Grand Theft Auto IV'ün haritası, Grand Theft Auto V gibi geniştir. Dahası, Grand Theft Auto IV çeşitli araçlar içerir. Ne yazikki GTA IV'teki bazı araçlar GTA V'te bulunmuyor. Bu mod sayesinde oyuncular GTA IV'teki birçok araca erişebilme imkanı buluyor. 

3- Nissan Skyline GT-R

Sokak yarışlarının gözdesi haline gelen Nissan Skyline GT-R'ın bu modeli mutemelen 90'lardan kalma. Geliştiriciler sokak yarışlarının vazgeçilmezi olan Nissan Skyline GT-R üzerinde yoğunlaşarak ortaya güzel bir iş çıkarmışlar. Aracın iç tasarımına kadar düşünülmüş her detayı barındırmakta. 

2- Jetpack Araçlar

Bu modun yaratılışı, Grand Theft Auto: San Andreas'ta bulunan "Jetpack" ten esinlenmiştirGrand Theft Auto V'in manzarasını keşfetmek, uçaklar ve helikopterlerle daha kolay hale getirildi. Bu mod yaratıcısı, arabaları jetpack'lerle entegre ederek bir adım daha ileri götürüyor. 

1- Kawasaki Ninja H2

Geldik listemizim ilk sırasına. Özellikle motor tutkunlarını heyecanlandıran bu mod tamamiyle Kawasaki Ninja H2'nin tıpa tıp aynısı. Geliştirilmesi oldukça zor modlardan biri olan motorsiklet modunun en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza çıkan Kawasaki Ninja H2 modu son derece gerçekçi tasarımıyla sürüş tarafında da oldukça iyi iş çıkarılmış gibi görünüyor. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!