En İyi 5 Rocket League Sandıklar

0 Yorum · 653 Görüntüleme

Bu listemizde sizlere, Rocket League oyununda açabileceğiniz en iyi 5 sandığı hazırladık.


Rocket League'i yalnızca arabalarla uçarak gol atabileceğiniz bir oyun olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Rocket League, tamamen estetik odaklı bir oyundur. En güzel arabaları elde edebilmek için kasaları kullanmanız gerekiyor. Bu kasalar sizlere oyundaki en iyi eşyaları elde etme şansı verir ve bunlar açmanın iki yolu vardır. Anahtarları kullanabilirsiniz. Bu anahtarlar 1,49 dolara mal olmaktadır. Veya roket geçişinden baız şifre çözücüler alarak kullanabilirsiniz. Toplamda 15 kasa var ancak yalnızca 5 tanesi en iyisi olarak kabul edilmektedir. Her sandık, temel öğelere ve piyasaya trendlerine göre sıralanmaktadır.

Öğe Türleri

Kasalardan bahsetmeden önce kasalardan çıkabilececek eşyalardan bahsedelim. Bir kasadaki her öğe beş türden biri olabilir. Bu türler ender, çok ender, ithal, egzotik ve karaborsadır. Nadir türler gri bir arka planla gösterilir. Bu eşyaların çıkma oranı %55'tir. Çok nadir türler ise mavi arka planla gösterilmektedir ve bu eşyalar %28 çıkma oranına sahiptir. İthalatlar ise kırmızı bir arka plana sahiptir ve %12 çıkma oranına sahiptir. Egzotikler yeşil bir arka planda gösterilirler ve %4'lük bir çıkma oranına sahipler. Son olarak kara borsalar mor bir arka plana ve %1'lik çok düşük bir çıkma oranına sahiptirler.

5. Yükseklik Sandığı

Yükseltme sandığı, elde edilebilecek en nadir sandıklardan biridir. Her yeni sandıkta olduğu gibi, bu sandıktan da çıkan eşyaların fiyatları oldukça yüksektir.

Elevation'da 6 nadir, 3 çok nadir, 3 ithalat, 2 egzotik ve 4 karaborsa vardır. En değerli öğe şu anda ortalama 22 tuşa sahip boyalı bir ana bilgisayardır. Oyuncu arkadaşlarınıza yetişmek istiyorsanız bu sandığu açmayı deneyebilirsiniz. Yeni ürünler her zaman talep görecektir. 

4. Darbe Kasası

Darbe kasası, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında oyuna eklenen kasalardan biri.

Aslında bu sandık geçtiğimiz sene yayınlanan bir güncellemenin parçası olarak oyuna eklendi ve twinzer gövdesi ile birlikte geliyor. İçerisinde 4 nadir, 4 çok nadir, 3 ithalat, 2 egzotik ve 4 karaborsa öğeleri bulunmaktadır.  Ateş tanrısı şu anda 20 tuşa giden en değerli eşya. 4 numaradaki darbe kasası, pazara girmek ve envanterinize güzel öğeler eklemek için harika. Bu sandık oyunda dikkat çekebileceğiniz tüm eşyaları sunabilir.

3. Hız Sandığı

Hız sandığı, 4 Aralık 2017'de oyuna eklenen bir kasadır.

İçerisinde hem çok estetik hem de çok çabuk pazarlanabilir öğeler bulunmaktadır. Kasada 4 ender, 4 çok nadir, 3 ithalat, 2 egzotik, 4 karaborsa öğesi bulunmaktadır. Bu sandığın sunabileceği en güzel öğeler ise gösterişli büyük gol patlamaları ve harika bir araba gövdesi. Bazı günlerde açarsanız ise size oldukça güzel öğeler sunabilir.

2. Zafer Sandığı

Zafer Sandığı, Rocket League'a 3 Nisan 2018 tarihinde eklendi.

Bu sandık size oyundaki en değerli kara borsalardan birini elde etme şansı verir. Sandık, 5 nadir, 4 çok nadir, 3 ithalat, 2 egzotik, 4 karaborsa öğesini içerir. En değerli ürün, 53 anahtarla fiyatlandırılan çözücüdür. Onu oyundaki en değerli eşyalardan biri yapıyor. 2 numaradaki zafer sandığı, envanterinizi kıskanılacak bir şey haline getirecek. Bu kasadan elde edebileceğiniz öğeler, diğer oyuncular tarafından hesaba katılmanız gerektiğini hissettirecektir.

1. Oyuncuların Seçimi

Bu Kasa, geri dönüştürülmüş serinin bir parçasıdır.

İlk olarak 21 Şubat 2017'da oyuna eklenen bu kasa tamamen farklı eşyalarla güncellendi. Bu sandıkta, 5 ender, 4 çok nadir, 3 ithalat, 2 egzotik, 4 karaborsa öğesi bulunmaktadır. Bu kasa aynı zamanda karaborsa öğesi değil ama iki adet egzotik ürünü elde edebilmek için açılacak en iyi kasa olarak biliniyor. Titanyum beyaz drakoları kazanacak kadar şanslıysanız, 39 anahtarın değerine bakıyorsunuz.

Özet

Yayınlanan tüm çeşitli güncellemeler ve sürekli olarak genişleyen kasalarla, pazar oldukça hareketlidir. Bu sıralama, en yüksek anahtar değeri olan öğelere ve pazar fiyatlarına göre en iyi kasaları sunmaktadır. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!