En İyi GTA 5 Modları

Yorum · 139 Görüntüleme

2015 yılında PC sürümü piyasaya sürdüğünden beri Grand Theft Auto 5, binlerce kullanıcı tarafından modüle edildi. O kadar çok ki sürekli yenileri ekleniyor. Bunlar arasından en iyi GTA 5 modlarını seçmeye çalıştık.


Uygulamalı GTA 5 Hileleri

GTA 5 Modları

GTA 5 Modları

GTA 5 oynuyorsanız ama artık farklı bir şeyler arayışındaysanız veya daha fazla değişiklikler istiyorsanız bunun için modları kullanmak iyi bir yol olabilir. Modlar oyuna farklı bir değişim yapabilir ve yeni şeyler ekleyebilir. Sizler için en iyi GTA 5 modlarını derledik. Listeye göz atabilirsiniz. GTA 5'e henüz sahip değilseniz buradan oyunu indirebilirsiniz.

Ayrıca GTA 5 arabaları ve araçları ile ilgili GTA 5 araçları konumuza bakabilirsiniz. Eğer GTA 5 hilelerinin peşindeyseniz de GTA 5 hileleri konumuza göz atabilirsiniz.

1. Natural Vision Remastered

Forza Horizon 3 ve Watch Dogs gibi oyunların gerçekçi grafiklerinden esinlenen Natural Vision Remastered, iddialı ve etkileyici bir GTA 5 görsel revizyon modudur. Mod'un yaratıcısı Razed, bir araya getirmek için yorulmadan çalışmıştı. Projeye 1.200 saatten fazla (50 tam gün) çalışmış ve 40 saatlik video görüntü araştırması yaptı. Yüzlerce fotoğraf ve Los Angeles'ın gerçek sokaklarında ve komşu yerleşim yeri Salton Sea'da Google Street Maps üzerinden çok fazla dolaştı. Razed NVR'yi yeniden işledi. Tahmin edebileceğiniz gibi, GTA 5'in en etkileyici görsel revizyon modu, kapsamlı bir güncellemeden sonra daha da iyi görünüyor.

Natural Vision Remastered İndir

2. After Hours SP

After Hours SP mod, GTA Online'ın titiz gece kulübü güncellemesini GTA 5'in tek oyuncu moduna geçiriyor. Bir kez kurulduktan sonra, oyuncular resepsiyondaki bir menüyü aktif hale getirerek kulüplerindeki dekoru ve DJ'i gerçek zamanlı olarak seçebilir. Ama çok oyunculu mücadelenin izin verdiği şekilde mekanlarını tanıtamazlar. Bu neredeyse kesinlikle iyi bir şey. Dahası, After Hours SP, özel eğlence düşkünleri için özel müzik yükleyip çalmanıza izin verir.

After Hours SP İndir

3. Realistic Damage System

Hasta olduklarında Michael, Trevor ve Franklin çay poşetleri gibi mi görünüyor? Realistic Damage System daha gerçekçi bir yaralanma deneyimi sağlar. Sinir hasarı, kalp krizi, iç kanama, çökmüş akciğerler, uzuv zedelenmesi gibi her şey var. Kanama ve beş yaralanma durumu ile belirlenir; Yok, Hafif, Orta, Ağır ve Ölümcül. Creator SH42913, modlarının "oyunu daha gerçekçi ve hardcore yapmada tamamen değiştirmesi" için tasarlandığını söylüyor.

Realistic Damage System İndir

4. Warfare MOD

Zanzou'nun GTA 5 Warfare moduna inanılması zor ama 20v20 askeri temalı gövde gösterileri eklendi. Çatışma tankları, helikopterleri ve diğer araçları maksimum kargaşaya dahil edebilir. Savaş alanları yatlardan tam Los Santos bölgelerine kadar uzanabilir. Ayrıca, sonsuz sayıda spawn olan kötü adama karşı sizi koruyan bir hayatta kalma modu da var.

Warfare MOD İndir

5. Complex Control

Complex Control, 100 benzersiz karakter skini, 55 benzersiz ve dengeli yetenek, roguelite,  permadeath, battle royale mekaniği ve 1.500 saatten fazla solo gelişim çalışması ekler. Kısaca: THEAETIK'in Complex Control, GTA 5'in yüzünü tamamen dönüştürür. Prosedürel oyun ve sürekli ilerleme ile, gerçekten kendi bir liginde diyebiliriz.

Complex Control İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!