En İyi GTA 5 RP Sunucuları 2021

0 Yorum · 171 Görüntüleme

İşte GTA V için en iyi beş rol yapma sunucusu. Deneyimlemek için çok sayıda sunucu var. RP yolculuğunuzda iyi şanslar, yolculuğun tadını çıkarın.


GTA V RP Nedir?

Grand Theft Auto V'nin PC versiyonu için çok oyunculu bir moddur. Kullanıcılar tarafından oluşturulan bir RP sunucusuna girerek kendi seçtiğiniz bir karakteri yaratabileceğiniz bir dünyada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Neredeyse her şeyi tamamen kişiselleştirebileceğiniz cilt, saç, göz, isim, aksan, ne isterseniz bu sunucularda mevcut.

1) Nopixel

https://www.nopixel.net/upload/

RP için en kolay, en popüler sunucudur, ancak katılması en zor olanlardan biridir. NoPixel, normal sunucularda olduğu gibi 32 oyuncu yerine 75 oyuncu destekliyor. Ayrıca Summit1G, Lord_Kebun, Koil ve dasMehdi gibi bazı tanınmış yayıncılara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu sunuculardan birine girmek için yüzlerce hatta binlerce başka kullanıcının olduğu bir başvuru sürecinden geçmelisiniz. Başvurunuzun onaylanması veya reddedilmesi sonsuza kadar sürmese de zaman alıyor. Bu sunucuda en sevdiğiniz karakterlerden bazılarına, hatta yayıncılara bile rastlama şansınız olabilir.

 

2) Family RP

https://thefamilyrp.com/

Nopixel kurulana kadar çoğu rol oyuncusunu bulabileceğiniz en iyi ve en eski sunuculardan biri olarak kabul edilir. 65 kullanıcı kapasitesiyle bu sunucu, gerçekçi rol oyunlarına ve daha fazla hikaye yönüne odaklanır. Eylemlerinizin çoğu kesilirken, geliştiricilerin topluluklarına ve sunucuyu nasıl daha iyi hale getireceklerine odaklanması oldukça basittir. Bu sunucuya başvurmak bir süreç gerektirse de en eski ve en iyi sunuculardan biri için buna değer.

 

3) Eclipse RP

https://eclipse-rp.net/

Bu sunucudaki ana özelliklerden biri 200 oyuncu kapasitesidir. 1000 oyuncuya kadar test ettiklerini bilmek heyecan verici bir şey ki bu bizce çılgınlık. Web sitelerine girmişseniz fark edeceğiniz en önemli şey suç grupları ve forumlarının çetelerle ne kadar uzun ve ayrıntılı olduğu. Eğer aradığınız RP bu türden bir Rp ise, bu sunucuya bir şans verin. Bu da çok popüler bir sunucu olduğundan katılması biraz zaman alacaktır.

 

4) GTA World

https://gta.world/

Bu sunucu, metin tabanlı tek RP'dir, bu nedenle diğer insanlarla mikrofonla konuşmaktan hoşlanmıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca tek seferde 1000 oyunculu bir sunucu kapasitesine sahip olmak, rahatlıkla RP yapan insanları bulabileceğiniz anlamına gelir. Artık GTA World'de ciddi rol oyunlarına ve daha gerçekçi durumlara daha çok eğiliyorlar. Başvuru süreci, bu listedeki çoğundan biraz daha hızlıdır, bu nedenle RP'de yeniyseniz, elinizi ısıtmak için güzel bir yer.

 

5) TwitchRP

https://twitchrp.com/

Bu sunucu 2015 yılında birkaç yayıncı tarafından kuruldu ve geliştirildi. Sunucuyu uygulamak ve hatta sunucuda oynamak için bir yayıncı olmanız gerekiyor. Buradaki sunucu kapasitesi 128. Sunucuda PVP ile karışık RP'ye odaklanılıyor, bu nedenle diğer sunucularla karşılaştırıldığında küçük bir fark var.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!