En İyi Mount & Blade 2: Bannerlord Modları

0 Yorum · 1011 Görüntüleme

XP çarpanları, işçiliği dayanıklılık sınırı yükseltmeleri, gelişmiş karakter oluşturma, yeni yetenekler ve diğer ince ayarlar ve iyileştirmeler.


Aşağıda şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Bannerlord modlarını bulacaksınız. Bazıları oyunu tamamen değiştirir ve yeni özellikler ekler, diğerleri dünya veya karakterlerin görünümünü iyileştirir ve bir tanesi Bannerlord'a çeşitli işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bir geliştirici konsolu ekler.

Her modun detayları açıklamalarını yaptık, bazılarının çeşitli özel kurulum talimatları olabiliyor ve bazı modlar çalışmadan önce yeni bir oyun başlatmanızı gerektirir. Dosyalarınızı ve kayıtlı oyunlarınızı yedekleyin. Yeni modlar yayınlandıkça bu listeyi güncelleyeceğiz.

OYUN MODLARI

 
 
Bannerlord Tweaks - Bu, savaşlardan aldığınız şöhret miktarında ve turnuvalardan kazanılan ödüllerde artış, işçiliğin dayanıklılık sınırına bir artış ve bir beceri deneyimi çarpanı ve bir bonus ekleyen kullanışlı bir iyileştirme modudur. Liderliğinize ve hizmetkar becerinize dayalı boyut ve yerleşim yerlerinden kuşatmalara ve kale binalarına kadar birçok ayar için çeşitli ayarlar bulunuyor.
 
Xorberax's Cut Through Everyone - Kötü adamlardan oluşan bir kalabalığa bölünmek ve yalnızca tek bir adama vurmak pek mantıklı değil, bu nedenle bu mod, zırhı düşürürken saldırılarınızın birden fazla hedefe etki etmesini sağlar.
 
Dismemberment - Bu modla birlikte kafaya yaptığınız ölümcül vuruşlarınızın baş kesme animasyonunu tetikleme şansınız oldukça yükseliyor.
 
Detailed Character Creation - Bannerlord'un karakter oluşturma araçları zaten etkileyici derecede sağlam olsa da, bu mod size karakterinizin ağırlığını, yaşını ve kas yapısını ayarlamak gibi ek seçenekler sunuyor.
 
Hideout Player Party Limit Removed - Sadece birkaç üye yerine tüm ordunuzu haydut sığınıklarına saldırmaya götürmenize olanak tanır. Bu ultra zorlu saklanma yerlerinin üstesinden gelmek için oyunun ortalarından sonlarına kadar oldukça faydası oldukça fazla olacaktır.
 
Smith Forever - Bu mod, demircilik, rafine etme ve eritme için dayanıklılık maliyetini ordan kaldırır, bu da işleyeceğiniz malzemeler olduğu sürece çalışmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.
 
Fire Lord - Bu mod, cephaneliğinize ateş okları, yanan kılıçlar ve yanan baltalar ekler.
 
 
Cheer Mod - Savaştan sonra askerlerinizin nasıl içten ve neşelendirici bir tezahurat yaptığını duymak mı istiyorsunuz? Şimdi onlara katılabilirsiniz. Kılıcınızı kaldırın ve zafer tezahurutlarına katılın.
 
Yell to Inspire - Savaştan sonra tezahurat yeterli değilse, savaşın ortasında birliklerinize içten bir bağırma ile ilham verebilirsiniz. Bu, askerlerinizin moralinin artmasına ve geri çekilmeyi düşünen düşmanları kaçmaya ikna edebilir, ayrıca kaçan birliklerinizin de geri dönmesini sağlar.
 
Buy Patrols - Arazide devriye gezmek için köylülerden oluşan ekipler oluşturarak köy yönetimi potansiyelini artırın. Onlara ücret ödemeniz gerekecek, ancak haydutların kaynaklarınıza baskın yapmasını önlemeye yardımcı olacaklar.
 
Fast Dialogue - Bannerlord'da çok sayıda yükleme alanı vardır. Köylüler, karavanlar, lordlar ve haydutlarla diyaloğa girmek, hem sohbete girmek hem de çıkmak için bir yükleme ekranı açıyor. Bu mod, görüşmeleri yüz yüze yapmak zorunda kalmadan yürütmek için yeni bir menü seçeneği ekler, böylece bu ekstra yükleme ekranlarını ortadan kaldırır.
 
Screamerlord - Bannerlord'a gerçekten dalmak istiyorsanız, bu mod birliklerinize komutlar vermek için kendi sesinizi kullanmanıza izin verir. VoiceAttack adlı bir konuşma tanıma aracını kullanarak, bir mikrofona basarak birliklerinizi yönetebilirsiniz. VoiceAttack'ın ücretsiz sürümü size 20 komut alternatifi sunar, premium sürümü ise 50 komut alternatifi sunmaktadır.
 

GÖRSEL MODLAR

Just Let Me Play - Bu mod, öğreticiyi ve tüm ana görevleri atlamanıza izin verir, böylece iyi sanal alan detaylarına daha hızlı ulaşabilirsiniz. Hatta bazı oyuncular daha iyi performans ve daha hızlı yükleme ekranlarına kavuştular çünkü artık her görevin başlatılmasına gerek yok.

NPC Revamp - Bu mod, karakter oluşturma araçlarını kullanarak Bannerlord'un NPC'lerinin görünümünü iyileştiriyor. Herkesi güzelleştirmeye çalışmak değil, onlara daha fazla karakter kazandırmak, daha sert ve daha iyi görünmelerini sağlamaktır. Hatta yüz kodlarını kopyalayarak kendi karakteriniz üzerinde de uygulayabilirsiniz.

BannerEditor Enhancer - Bannerlord olacaksanız, çekici bir banner isteyeceksinizdir. Bu mod, afiş oluşturma aracında size ek seçenekler sağlayarak renk paletini önemli ölçüde genişletir.

Dro's Color Correction - Renkleri canlandırır, genel olarak daha derin yeşiller daha zengin gün batımları ve daha canlı renkler sunar.

Invisible Helmet - Tüm zamanınızı karakter yaratıcısında geçirdiniz, öyleyse neden yüzünüzü gizlemek zorunda kalasınız? Bu mod, zırh dayanıklılığını yüksek tutarken kaskınızın görünmemesini sağlar.

ARAÇLAR

Bannerlord Cheats - Mount Blade 2: Bannerlord hilelerini kullanarak dünyayı fethediyorsanız, bu oldukça hızlı ve zevkli bir hale gelebilir. Bu mod, mevcut tüm hileleri geçişler ve ölçülerle uygun bir menüye ekler, böylece bunları istediğiniz gibi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Developer Console - Yüklendiğinde, Ctrl + tilde tuşuna (~) basarak bir geliştirici konsoluna erişmenizi sağlar. Bu, burada bulabileceğiniz , karakterinize para eklemek, seviyeler kazanmak, partinize asker eklemek, becerilerinizi artırmak ve çok daha fazlası için kullanılabilecek konsol komutlarını girmenize izin verecektir.

 Vortex : Vortex bir Bannerlord modu değil, Nexus Mods'un mod yükleyicisi ve yöneticisi. Bunu buraya ekliyorum çünkü Bannerlord'u destekliyor ve tüm modlarınızı kurmak ve güncel tutmak için son derece kullanışlı bir araç.

Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!