Total War oyunlarının arasında sıralama yapmak gerçekten zor. Belki de 'en iyi' kavramı, sizin ne tür bir ruh halinde olduğunuza bağlıdır. Oyunların hepsi seviliyor ve belki de onları sevdiren en iyi yanları hangi kitap veya filmden etkilenirse etkilensinler her zaman onlara bir alternatif olarak karşılarında durmaları olmuştur. Biz de tercih edilmelerine göre en iyileri sıra sayıları ile paylaşmak istedik. Buyrun listemize…

En İyi ‘’Total War’’ Oyunları

En İyi ‘’Total War’’ Oyunları

Total War oyunlarının arasında sıralama yapmak gerçekten zor. Belki de 'en iyi' kavramı, sizin ne tür bir ruh halinde olduğunuza bağlıdır. Oyunların hepsi seviliyor ve belki de onları sevdiren en iyi yanları hangi kitap veya filmden etkilenirse etkilensinler her zaman onlara bir alternatif olarak karşılarında durmaları olmuştur. Bir de şöyle bir yanı var ki: Hornburg Savaşı'nı izlemek bizi Total War: Warhammer oynamaya itiyor; ordaki haçlı seferi hakkında yazılan şeyleri okumakta Medieval 2'yi oynamaya itiyor. Bunların hepsi, keskin strateji veya çetin savaşlara duyulan ihtiyacın ötesinde isteklerinizi tatmin edebilen 'hisli' oyunlardır. Oyunlar tarihi tersine çevirmenize ve yeni hikayelerin oluşturulmasına veya favori generalleriniz olarak oynamanıza izin veriyorlar. 

Ayrıca hepsinin kendine has değerli özellikleri de var. Seriyi başarıya ulaştıran faktörler her oyunda bulunur ve çoğu zaman oyunları birbirinden ayıran tek güçtür. İşte karşınızda tercih edilme oranlarına göre Total War serisi oyunlarının sıralaması:Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları