Epic Games Bu Hafta Üç Oyunu Birden Ücretsiz Dağıtıyor

0 Yorum · 462 Görüntüleme

Epic Games Store'un verdiği yeni ücretsiz oyunlar sonunda geldi. Her hafta Epic Games, Epic Games Store üzerinden kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunuyor. Bu hafta üç oyun birden sundu.


Bu hafta üç oyun Epic Games Store’da ücretsiz. Bunlar The Escapists 2, Lifeless Planet ve Killing Floor 2. Bu üç güzel oyunu kütüphanenize eklemeniz için 16 Temmuz’a kadar vaktiniz var. 16 Temmuz’dan sonra Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu Torchlight II olacak.

Her zaman olduğu gibi, oyunların herhangi birini veya tümünü kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bunun için gereken ücretsiz bir Epic Games Store hesabı oluşturmak. Bu hesabı koruduğunuz sürece, bu oyunları istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Oyunların hepsi kalıcı olarak kütüphanenizde tutabilirsiniz.

İşte bu hafta dağıtılan oyunlar ve kısa açıklamaları:

Killing Floor 2

Tripwire Interactive tarafından geliştirilen oyun, zombi ve diğer canavarlar dalgalarını yenmek için çevrimiçi veya solo oynadığınız birinci şahıs shooting oyunudur. Temel silah setiyle başlayıp ne kadar çok canavar öldürüp hayatta kalırsanız, daha güçlü ekipmanlara harcamak için o kadar çok para kazanırsınız.

Özellikle de arkadaş grubuyla oynarken oyun gerçekten çok eğlenceli. Adil bir meydan okuma ve ciddi ölçüde tatmin edici bir oyun sunuyor.

The Escapists 2

The Escapist 2, ilk oyunundaki teması ile aynı olarak, hapisanelerden kaçma planı yapma ve bunu uygulama üzerine kurulu. Oyun oynanış olarak bir simülatöre çok benziyor. Kendinizi her ne kadar hapisaneden dışarı çıkartmaya çalışsanız da, aynı zamanda hapishane kurallarına uymanız gerekiyor.

Yapımda bulunan çoklu oyuncu modu, hem yan yana hem de internet üzerinden arkadaşlarınızla beraber oynama seçeneği sunuyor.

Lifeless Planet

Lifeless Planet’te çok çok uzaktaki bir gezegene yapılan çok çok uzun bir yolculuğa katılan astronotlardan birini oynuyoruz. Bu oyunda kullanım sınırı olan sırt roketi ve taşınabilen robotik kola sahibiz. Bunun yanında bulmacaları çözmek, sırları açığa çıkarmak ve Lifeless Planet'ta hayatta kalmak için aklımızı ve yeteneklerimizi kullanmak zorundayız.

Ücretsiz olarak verilen diğer iki oyunun aksine bu oyun çok oyunculu modu desteklemiyor.

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi bir sonraki hafta ücretsiz verilecek olan oyun şimdiden belli. Gelecek hafta Perşembe günü size tekrar hatırlatma yapacağız. Takipte kalın.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!