Epic Games Store, İndirimden Önce Bir Oyun Alındığında Aradaki Farkın Para İadesini Yapacak

Yorum · 2 Görüntüleme

Studio MayDay'dan Joshua Boggs, Twitter'da Epic Games'in büyük bir indirimle kullanıma sunulmadan hemen önce Epic Games Store'dan bir oyun satın aldıktan sonra parasının bir kısmı için geri ödeme yaptığını bildirdi.


Hepimiz bir oyun indirime girmeden önce açgözlü gibi davranıp bir oyun satın almanın ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz. Yeni paylaşılan bilgiler, Studio MayDay için çalışan bir geliştirici olan Joshua Boggs'un bir tweet'inde göründü.

İlginçtir olan da müşterinin geri ödeme talebinde bulunması gerekmediği. Yani para otomatik olarak kullanıcılara iade edilecek ve kullanıcılar e-posta ile bilgilendirilecek. Tabii ki böyle bir mesaj ile bir geri ödeme almadığımızda el yoluyla geri iade talebinde bulunmamız gerekecek.

Bir sonraki tweetinde Joshua Boggs, böyle bir politikanın bir mağaza müdürünün bakış açısından mantıklı olduğundan ve alışveriş yapan müşterileri daha güvende hissettirdiğinden bahsediyor.

Elbette bu bilginin Epic Games Store tarafından resmi olarak duyurulmadığından bahsetmemiz gerekiyor. Uygulanması olası bu programın ayrıntılarını henüz bilmiyoruz. Mesela büyük indirimler bu sisteme dahil edilecek mi? Bunu ilerleyen zamanlarda gerçekten uygulandığında öğreneceğiz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!