Epic Games Store'da Abzu Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 59 Görüntüleme

Epic Games Store kullanıcıları bu hafta başka bir bilgisayar oyunu ücretsiz alabilirler: Abzu.


Abzu Ücretsiz

Abzu Ücretsiz

Epic Games Store, kullanıcılarına haftalık ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor ve şimdi bir oyun daha mevcut: Abzu. Bu haftalık ücretsiz oyunlardan yararlanmak için tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir Epic Games hesabı. Onları hesabınıza ekledikten sonra, oyunlar sizindir, herhangi bir abonelik gerekmez.

Abzu, su yosunu ormanlarından mercan resiflerine ve kara hendeklere kadar, yemyeşil okyanus ortamlarını keşfeden bir dalgıç olarak oynadığınız sualtı macera oyunudur. Geliştirme ekibi Journey'de çalışan birkaç kişiden oluşuyordu ve Abzu bu oyuna benziyor, diyalog ya da açık hikaye yoktur.

Büyüleyici müziği ve Wind Waker-benzeri görselleri, en canlandırıcıları arasındadır. Ancak oyunun gerçek güzelliği, acı tatlı skorundan değil, denizaltı ortamlarından değil, çocuksu harikasıyla her anını çekebilme yeteneğinden kaynaklanıyor. Abzu sakin ve meditatif, sakinleştirici ve katartiktir, hareketli ve zamansızdır, basit bileşenleri tamamen daha zengin bir şey olacak kadar zarif bir şekilde birleştirilmiştir.

Oyuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Abzu İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!