Epic Games Store'da Oxenfree Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 48 Görüntüleme

Epic Store her iki haftada bir ücretsiz oyun veriyor ve en son hediye burada: Oxenfree, Night School Studio'dan doğaüstü bir gerilim.


Oxenfree Ücretsiz

Oxenfree Ücretsiz

Eğer bilmiyorsanız; Epic Games Store, her iki haftada bir ücretsiz bir PC oyunu veriyor ve tek yapmanız gereken ücretsiz bir Epic hesabı oluşturmak. Geçtiğimiz iki hafta boyunca, Epic üyeleri sülük toplama ve çiftliği yönetme konusunda büyüleyici bir oyun olan Slime Rancher'ı ücretsiz oynayabildiler. Ama yarından itibaren Slime Rancher, Night School Studio'nun doğaüstü bir gizem oyunu olan Oxenfree ile değiştirilecek. Oxenfree, 21 Mart-4 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak kullanılabilecek ve bu süre zarfında oyunu almak isterseniz, sonsuza kadar size ait olacaktır.

Oxenfree, arkadaşlarıyla bir adaya bir hafta sonu gezisinde Alex adında genç bir kız olarak oynayacağınız, hikaye odaklı bir maceradır. Yanlışlıkla doğaüstü bir gücün serbest bırakılmasını tetikledikten sonra, Alex ve arkadaşları işleri düzeltmek ve kaçmak için bir yol bulmalılar. Alex, tüm adayı keşfetmekte özgürdür ve ana oyun, konuşurken, başının üstünde beliren diyalog balonlarının etrafında toplanır. Herhangi bir zamanda, seçebileceğiniz çok sayıda diyalog seçeneğiniz vardır veya hiç bir şey söylememeyi seçebilirsiniz. Oyuncu seçimlerinin önemli bir etkiye sahip olması ve sonların çoklu olması mümkünkündür.

Oyun şaşırtıcı diyalogu, tahmin edilemeyen hikayesi, harika müziği ve oyuncu seçiminin derin etkisi ile olumlu eleştiriler almıştır.

Oxenfree genellikle PC'de 20 dolara satılıyor, bu yüzden ücretsiz bu fırsatı kaçırmayın.

Oxenfree İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!