Epic Games Store'da Slime Rancher Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 129 Görüntüleme

Epic Games Store'un iki haftada bir ücretsiz PC oyunu hediye paketi, bir balçık çiftliği işlettiğiniz açık dünya, birinci şahıs oyun olan Slime Rancher ile devam ediyor.


Slime Rancher Ücretsiz

Slime Rancher Ücretsiz

Epic Games, Aralık ayında kendi dijital oyun mağazasını piyasaya sürdü ve ilk yılını kutlamak için Epic, iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtıyor. En yeni ücretsiz PC oyunu şu anda Epic Games Store'dan temin edilebilir: Slime Rancher, sevimli, renkli balçıkları topladığınız, mahsul yetiştirdiğiniz ve kaynakları topladığınız uzak bir dünyada kurulmuş büyüleyici bir birinci şahıs oyun.

Esas olarak, daha sonra çiftliğiniz için çeşitli yükseltmeler satın almak için kullandığınız oyun içi para birimi olan Newbucks ile değiştirilebilecek olan "plorts" üreten balçıkları beslemekten sorumlusunuz. Ayrıca yeni balçık türleri oluşturmak için deneyler yapabilirsiniz. Ancak bazen balçık yarattıklarınız ölümcül olabilir. Keşfedilecek vahşi ve canlı bir açık dünya ve uğraşılacak bir balçık çiftliği ile, bu yaratıcı sandbox oyununda sizi eğlendirecek pek çok şey var. (Xbox One ve PlayStation 4'te de mevcuttur).

PC’de normalde 20 dolara satılan Slime Farm, 21 Mart’a kadar Epic Games Store’da ücretsiz olarak mevcut olacak. Epic'in daha sonra bu ücretsiz oyununu Night School Studio'nun doğaüstü bir gizem oyunu olan Oxenfree ile değiştirecek. Ücretsiz indirmeyi talep etmek için yapmanız gereken tek şey bir Epic hesabı oluşturmak. Oyuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Slime Rancher İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!