Epic Games Store'da Torchlight Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 135 Görüntüleme

Bu hafta Epic'ten yeni bir ücretsiz oyun var. Yeni ücretsiz aksiyon RPG hack and slash zindan crawler video oyunu Torchlight.


Torchlight Ücretsiz

Torchlight Ücretsiz

Bir grup eski Diablo geliştiricisinin önderliğinde olan Runic Games tarafından yapılan video oyunlarındaki en iyi evcil hayvanların bazıları ile neşeli bir oyun.

Oyunda oyuncu, bir dizi rastgele zindan keşfeden, çok sayıda düşmanla savaşan, ekipman, altın ve diğer yağmaları toplayan yalnız bir kahramanı kontrol eder. Oyun ayrıca, oyuncu karakterinin periyodik olarak NPC satıcılarına ürün alıp satmak ve görev almak için dönebileceği bir merkez olarak hizmet veren bir kasabaya sahiptir. Kahraman zindana girerken, ana hikayeyi ilerleten benzersiz patronlarla savaşmayı içeren bir dizi görev sunulur. İsteğe bağlı olarak, oyuncu yan görevleri, rastgele görevleri üstlenebilir veya dallanan zindan alanlarını ziyaret edebilir. Grafikler üç boyutludur ve orijinal Diablo'da kullanılan izometrik perspektife benzer şekilde üstten bir perspektiften görüntülenir.

Torchlight şu anda Epic Games Store'da ücretsiz ve 18 Temmuz'a kadar öyle kalacak. Daha sonra onun yerini Limbo alacak. Yapmanız gereken tek şey eğer henüz bir hesabınız yoksa ücretsiz bir Epic hesabı oluşturmak ve oyunu kütüphanenize eklemek.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

Torchlight İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!